کد خبر: 205291 A

نگذاشتند خادم به برنامه۹۰ برود؛

مردم اول باید بدانند استقلال و پرسپولیس با چه وضعی به وزارت‌ورزش دولت‌یازدهم واگذار شد، چرا تصمیم بر تغییر هیات‌مدیره و مدیران‌عامل بود، چرا وزارت‌خانه تصمیم به شفاف‌سازی قراردادهای میلیاردی گرفت.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت‌ورزش و جوانان از پیگیری حقوقی ادعای مهمانان برنامه ۹۰ مبنی بر دخالت وزیر در برکناری سرمربی سابق پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، ‌ مازیار ناظمی گفت: با همه احترامی که برای فردوسی‌پور قائلم، آنچه در برنامه۹۰ دیشب رخ داد، بیشتر بررسی حواشی بود و فرصتی برای آگاهی مردم از اصل تغییرات در هیات مدیره دو تیم استقلال و پرسپولیس داده نشد

وی به پایگاه خبری این وزارتخانه گفت: با همه احترامی که برای فردوسی‌پور قائلم، آنچه در برنامه ۹۰ رخ داد، بیشتر بررسی حواشی بود و فرصتی برای آگاهی مردم از اصل تغییرات در هیات‌مدیره دو تیم استقلال و پرسپولیس داده نشد

ناظمی افزود: مردم اول باید بدانند استقلال و پرسپولیس با چه وضعی به وزارت‌ورزش دولت یازدهم واگذار شد، چرا تصمیم بر تغییر هیات‌مدیره و مدیران‌عامل بود، چرا وزارت‌خانه تصمیم به شفاف‌سازی قراردادهای میلیاردی و خارج از اصول گرفت.

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تهیه کننده ۹۰ پیشنهاد ما را برای حضور خادم به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر به صورت حضوری در برنامه ۹۰ نپذیرفت، گفت: نظر فردوسی‌پور حضور تلفنی خادم بود که به نظرم شرط عدالت این بود که در مقابل مباحثمدیر عامل سابق پرسپولیس اصل تساوی گویش هم رعایت شود و خادم هم به استودیو ۹۰ می‌رفت.

ناظمی افزود: وزارت ورزش و جوانان دو تیم استقلال و پرسپولیس را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفت و تلاش کرد با رعایت حقوق مردم و اصل شفافیت، مدیریت را آن را تا زمان واگذاری بر عهده گیرد و امیدوارم فردوسی‌پور در برنامه هفته آینده این فرصت را به معاون وزیر ورزش بدهد تا با حضور در استودیو برنامه، مردم را از وقایع تلخ و وضع آشفته این ۲ باشگاه در آعاز کار دولت یازدهم آگاه کند.

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان از پیگیری حقوقی ادعای مهمانان برنامه ۹۰ مبنی بر دخالت وزیر در برکناری سرمربی سابق پرسپولیس خبر داد.

مازیار ناظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر