کد خبر: 205535 A

اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد؛

نکته جالب همسفر بودن علی دایی و علی کریمی است. این دو نفر سال‌هاست با یکدیگر مشکل دارند و حتی دایی در این فصل حاضر نشد از کریمی در پرسپولیس استفاده کند

حسین هدایتی قصد دارد با چند چهره ورزشی به اسپانیا سفر کند تا سهام باشگاه ختافه را به صورت رسمی بخرد که کنار هم قرار گرفتن اسم علی‌های دایی و کریمی اتفاقی عجیب را رقم خواهد زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مذاکره حسین هدایتی با مدیران باشگاه‌ختافه برای خرید ۵۵ درصد سهام این باشگاه در تهران انجام شد و حالا هدایتی برای عقد قرارداد نهایی راهی اسپانیا می‌شود تا از امکانات این باشگاه بازدید کند.

قرار است هدایتی ۲ هفته دیگر به اسپانیا سفر کند و در این سفر علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، افشین پیروانی و علی کریمی او را به عنوان چهره‌‌های ورزشی همراهی خواهند کرد. گویا هدایت ختافه توسط علی دایی قطعی است و به همین دلیل دایی همراه هدایتی به اسپانیا خواهد رفت تا از امکانات این باشگاه دیدن کند.

نکته جالب همسفر بودن احتمالی علی دایی و علی کریمی است. این دو نفر سال‌هاست با یکدیگر مشکل دارند و حتی دایی در این فصل حاضر نشد از کریمی در پرسپولیس استفاده کند تا شماره ۸ محبوب پرسپولیسی‌ها غریبانه از فوتبال خداحافظی کند. حالا هدایتی قصد دارد این دو نفر را همراه با خود به اسپانیا ببرد و همسفر شدن دایی و کریمی می‌تواند اتفاقات جالبی را برای اهالی ورزش رقم بزند.

اما عجیب‌تر اینکه هدایتی شب‌گذشته ضیافتی را در هتل آزادی با مدیران ختافه که به تهران سفر کرده‌اند ترتیب داد که از کارلوس کی‌روش تا مصطفوی، پیروانی، پروین، علی دایی، مهدوی‌کیا و حتی رویانیان در این ضیافت حاضر بودند و ۲ نفر به این مراسم نرفتند که علی کریمی و محمد دادکان بودند. با این اتفاق کریمی عملا موضع خود را درباره همراهی احتمالی با هدایتی که دایی را حتی به عنوان سرمربی آینده ختافه در نظر گرفته، اعلام کرد و حالا اینکه این دو کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان چگونه هدایتی را در این ماجراجویی اروپایی‌اش همراهی خواهند کرد، سوال و البته معمای بزرگی خواهد بود.

آیا دایی و کریمی به افتخار هدایتی برای سومین‌بار آشتی‌ خواهند کرد؟ یا هدایتی ناگزیر است این دو اسطوره‌فوتبال‌ایران را با پروازهایی جداگانه به قلب اسپانیا بفرستد تا کار خرید ختافه را نهایی کنند؟!

این معما ظرف ۲ هفته دیگر حل خواهد شد، چراکه هدایتی باید با همراهان خود به اسپانیا برود تا این خرید بزرگ را انجام دهد و در آن زمان ردیف و صندلی‌های دایی و کریمی در پرواز اسپانیا نیز رمزگشایی خواهد شد. یک پرواز یا ۲ پرواز جداگانه؛ حتی گزینه‌ سومی هم محتمل است و آن انصراف یکی از این دو نفر است. آیا کریمی بیخیال این تعارف اروپایی هدایتی می‌شود یا دایی قید هدایت تیمی اروپایی را خواهد زد؟!

اسپانیا افشین پیروانی پرسپولیس سهام علی دایی علی کریمی کارلوس کی روش محمد دادکان مهدوی کیا مهدی مهدوی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر