کد خبر: 207018 A

هواداران آزادی را پر کنند؛

بازیکنان پرسپولیس اگر یک انگیزه داشته باشند، ‌ هواداران تیم هستند. مانیاز به حمایت هواداران داریم وتنها چیزی که پرسپولیس را متفاوت از بقیه تیم ها کرده است، هواداران خاص پرسپولیس هستند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است شاگردان حمید درخشان چاره‌ای جز پیروزی مقابل استقلال‌خوزستان ندارند و تمام تلاش خودشان را خواهند کرد تا در این بازی خانگی ۳ امتیاز را کسب کنند و شرایط بهتری در جدول به دست آورند.

گفتگوی مهرداد کفشگری با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید.

پس از پیروزی مقابل راه‌آهن شرایط تیم‌تان چطور است؟
شرایط ما بد نیست اما نمی‌شود گفت خیلی‌خوب است. ما نیاز به دو برد دیگر داریم تا از این وضعیت خارج شویم. ان‌شاءالله این دو بازی قبل از تعطیلات را ببریم تا شرایط تیم ما بهتر شود.

این هفته میزبان استقلال صنعتی خوزستان هستید این بازی را چطور پیش بینی می‌کنی؟
استقلال‌خوزستان تیم خوبی است و مربی خیلی‌خوبی دارد و مقابل تراکتورسازی تبریز عملکرد خوبی هم داشتند و قطعا مقابل ما انگیزه بسیار بالایی دارند، اما چاره‌ای جز برد نداریم، چون به شدت نیاز به این ۳ امتیاز داریم و با تمام توان برای برد به میدان می‌رویم.

شایعه شده برخی از بازیکنان پرسپولیس در زمین کم کاری می کنند. این نظریه را قبول داری؟
شخصا اعتقاد به این مساله ندارم، چون بازیکنان ما در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی می کنند و هیچ بازیکنی آبرو، اعتبار و شخصیت خودش را زیر سوال نمی برد. هر بازیکنی به زمین می آید با تمام وجود بازی می کند و بحثکم کاری به هیچ وجه صحت ندارد چون هیچ بازیکنی آبروی خودش را نمی برد.

پرسپولیس به کورس قهرمانی و جمع مدعیان می رسد؟
فاصله‌امتیازی ما با صدر جدول به نظر زیاد می‌رسد اما قابل‌جبران است. مهم این است که همه بازی‌های خود را ببریم. دیگر جای هیچ اشتباهی نیست و همه امتیازات را باید جمع کنیم تا به صدر جدول برسیم. یکسری اتفاقات در مجموعه پرسپولیس افتاد که آرامش را از ما دور کرده بود و فکر می‌کنم به مرور زمان وضعیت بهتر شد و الان شرایط ما بد نیست، اما خیلی بیشتر از این به آرامش نیاز داریم. الان شرایط بد نیست و در هفته‌های آینده با نتایح خوبی که کسب خواهیم کرد در بهترین شرایط قرار می‌گیریم.

برای دیدار با استقلال‌خوزستان چه درخواستی از هواداران داری؟
بازیکنان پرسپولیس اگر یک انگیزه داشته باشند، ‌ هواداران تیم هستند. ما نیاز به حمایت هواداران داریم و تنها چیزی که پرسپولیس را متفاوت از بقیه تیم‌ها کرده، هواداران خاص پرسپولیس هستند. هواداران پرسپولیس در استادیوم‌ها روز به روز بیشتر بیایند تا انگیزه ما بیشتر شود. در این شرایط واقعا نیاز به حمایت هواداران داریم و امیدواریم روز پنجشنبه استادیوم آزادی را پر کنند.

استقلال بازی پرسپولیس تراکتورسازی تبریز تعطیلات جدول راه آهن زمین فوتبال پرسپولیس هواداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر