کد خبر: 212436 A

فوتبال قهرمانی جوانان آسیا - میانمار؛

وقتی بچه‌های ما بازیکنان تایلند را دیدند به خاطر جثه کوچک آنها حسابی روی این تیم باز نکردند و با خودشان گفتند به راحتی این بازی را می‌بریم. همین موضوع نقطه ضعف ما شد و از آن ضربه خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران پس از شکست ۲-۱ برابر تایلند در اولین بازی از دور گروهی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا گفت: امروز قربانی غرور و تکبرمان شدیم. این بازی را باختیم چون فکر می‌کردیم تایلند حریف آسانی برای ما خواهد بود و بازیکنان آنها را دست کم گرفتیم.

به گزارش ایلنا، علی دوستی مهر در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار با تایلند در جمع خبرنگاران در جواب اینکه چه عاملی باعثباخت تیمش شد گفت: ما و تایلند در یک هتل هستیم. وقتی بچه‌های ما بازیکنان تایلند را دیدند به خاطر جثه کوچک آنها حسابی روی این تیم باز نکردند و با خودشان گفتند به راحتی این بازی را می‌بریم. همین موضوع نقطه ضعف ما شد و از آن ضربه خوردیم.

وی در پاسخ به اینکه چه برنامه‌ای برای بازی‌های بعد دارد گفت: بازی اول را باختیم و کار ما سخت‌تر شد. اما فوتبال روزهای سخت هم دارد. باید مرد روزهای سخت باشی و مانند ناخدایی که کشتی‌اش در طوفان گرفتار شده چاره‌ای پیدا کنی. ما دو بازی دیگر داریم و هنوز شانس صعود را از دست نداده‌ایم. این بازی باعثشد بازیکنان ما بفهمند که هیچ حریفی را نباید دست کم گرفت. من معتقدم ما می‌توانیم به خودمان بیاییم و از بازی‌های بعدی نتیجه بگیریم.

سرمربی تایلند: برای شکست ایران به ندای درونم گوش کردم
ساسوم پوبرازرت، سرمربی تایلند هم در نشست خبری پس از این بازی گفت: ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنان باتجربه‌ای دارد اما صدایی از درون من می‌گفت که می‌توانیم برنده باشیم و من به این صدا گوش کردم. به بازیکنانم گفتم ما برای تفریح به میانمار نیامده‌ایم، آمده‌ایم فوتبال بازی کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید با تمام وجود فوتبال بازی کنید نگران نتیجه نباشید. نتیجه هر چه شد مسئولیتش با من.

پس از بازی ایران، دیگر بازی گروه اول بین تیم‌های میانمار و یمن برگزار شد که در این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند. به این ترتیب پس از روز اول بازی‌ها تایلند با ۳ امتیاز سرگروه شد، میانمار و یمن دوم و سوم شدند و ایران بدون امتیاز در رده چهارم گروه قرار گرفت.

ایران در دومین بازی‌اش از دور گروهی رقابت های فوتبال جوانان آسیا شنبه به دیدار یمن می‌رود.

ایران بازی تایلند تساوی بدون گل رقابت فوتبال کشتی یمن تیم جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر