کد خبر: 213415 A

با تمام قدرت به جام حذفی می‌رویم؛

کمالوند مربی خیلی خوبی است و چون جوان است انگیزه‌های خیلی زیادی دارد و ان‌شاءالله بتواند در گسترش فولاد تبریز هم موفق شود

کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریر گفت: امیدوارم با کمک پزشکان تیم به بازی با صبای‌قم برسم و برای تیمم بازی کنم.

میثم نقی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من در بازی با پدیده از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و در تعطیلات لیگ صبح و عصر فیزیوتراپی و آب‌درمانی رفتم و الان شرایط بهتری دارم و ان‌شاءالله با کمک پزشکان تیم بتوانم به بازی با صبای قم برسم و برای تیم بازی کنم.

وی در مورد حضور فراز کمالوند در گسترش فولاد تبریز گفت: کمالوند مربی خیلی خوبی است و چون جوان است انگیزه‌های خیلی زیادی دارد و ان‌شاءالله بتواند در گسترش فولاد تبریز هم موفق شود. آقا فراز از نظر روحی می‌تواند بچه‌ها را بالا بیاورد و این توان را دارد و ان‌شاالله این اتفاقات کمک کند تا تیم نتایج بهتری کسب کند.

کاپیتان گسترش فولاد تبریز در رابطه با بازی بعدی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: صبا تیم خیلی خوبی است و در دو بازی اخیرش نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. ما از این بازی فقط برای ۳ امتیاز به زمین می‌رویم چون شرایط خوبی در جدول نداریم و باید خودمان را در جدول بالا بکشیم. این بازی در خانه حریف است و مطمئنا آنها از امتیاز میزبانی‌شان استفاده می‌کنند اما دیگر بازی در خانه یا خارج از خانه برای ما فرقی نمی‌کند و باید خوب و محکم بازی کنیم تا برنده شویم.

نقی‌زاده در پایان گفت: در جام حذفی حاضر هستیم و اولین بازی ما با یکی از تیم‌های اصفهانی است. ما تیم لیگ برتری هستیم و با تمام قدرت برای کسب نتایج خوب در این بازی‌ها به میدان می‌رویم و تا جایی که در توان‌مان هست جلو می‌رویم. جام حذفی تک بازی است و بازی به بازی جلو می‌رویم تا نتایج خوبی کسب کنیم.

بازی تعطیلات جام حذفی جدول زمین صبای قم فوتبال فولاد تیم کمالوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر