کد خبر: 213462 A

آماده کمک به بازیکنان جوان‌تر هستم؛

مهمترین هدف این است که در جام ملت ها به مراحل بالاتر صعود کنیم و بهترین عملکرد را در این رقابت ها از خود نشان دهیم. اگر بخواهیم به این اهداف برسیم نباید اجازه دهیم چیزی ما را شگفت زده کند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه آماده کمک به بازیکنان جوانتر است، گفت: اردوی پرتغال نه تنها برای بازیکنان بلکه برای مربیان هم مفید است.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام افزود: اردوی پرتغال برای ما اردوی بسیار مهمی است. این اولین اردو بعد از جام جهانی است که توانستیم دور هم جمع شویم.

وی اظهارداشت: سخت تمرین کرده و سعی می کنیم همدیگر را بهتر بشناسیم. فکر می کنم تیم ملی در حال توسعه یک کار مهم است و این امر مهم نه تنها برای بازیکنان بلکه برای کادر فنی و مربیان هم هست.

وی درادامه افزود: کاری که ما در برزیل انجام دادیم، توقعات را از تیم ملی تغییر داده و بالا برده است و ما هنوز تمرکز سابق را نداریم. مهمترین هدف این است که در جام ملت ها به مراحل بالاتر صعود کنیم و بهترین عملکرد را در این رقابت ها از خود نشان دهیم. اگر بخواهیم به این اهداف برسیم نباید اجازه دهیم چیزی ما را شگفت زده کند.

کاپیتان تیم ملی در پایان درباره اینکه چه کمکی می توان به بازیکنان جوان تر کند گفت: تمام سعی و تلاشم را می کنم تا تجربیاتی که در تیم ملی کسب کردم به بازیکنان جوانتر منتقل کنم. در تمام زمان ها در تیم ملی حاضر هستم و از هیچ کمکی به بازیکنان جوان دریغ نخواهم کرد.

تیم ملی فوتبال ایران اواخر هفته گذشته برای برگزاری یک اردوی ۱۰ روزه راهی پرتغال شد و در اولین دیدار تدارکاتی برابر استوریل به پیروزی رسید و دومین مسابقه خود را عصر امروز سه شنبه مقابل بنفیکا برگزار می کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان خود را برای حضور درجام ملت های آسیا ۲۰۱۵ آماده می کند. تیم کشورمان در مرحله گروهی این رقابت ها با تیم های قطر، امارات و بحرین همگروه است.

بحرین برزیل پرتغال تیم ملی تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی جواد نکونام رقابت ملت های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر