کد خبر: 215080 A

آیت اللهی خبر داد:

بحثاصلی منافع ملی ایران است و هدف ما فراهم آوردن شرایطی است که طی آن تیم‌های ملی ما رضایت مردم و فوتبال دوستان را جلب کند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در پایان جلسه امروز مقرر شد ظرف ۴۸ ساعت آینده کمیته فنی نظر نهایی خود را درباره تغییر در کادر فنی تیم امید اعلام کند.

به گزارش ایلنا، سید هادی آیت اللهی گفت: این جلسه درخصوص بررسی وضعیت تیم فوتبال امید و وضعیت عملکرد کادر فنی این تیم برگزار شد که بر اساس آن مقرر شد با توجه به گزارشی که سرمربی تیم ملی امید ارائه کرده و همینطور صحبت های اعضای کمیته فنی، پس از بررسی نقاط مثبت و منفی ظرف ۴۸ ساعت آینده این کمیته نظر خود را درباره تغییر در شرایط این تیم اعلام کند. بنابر این روز سه شنبه نظر نهایی درباره این تیم گرفته خواهد شد.

نایب رییس اول فدراسیون ادامه داد: در این جلسه که حبیب کاشانی هم حضور داشت وی نقطه نظرات خود را بیان کرد از جمله گزارشی درباره نشست روز گذشته با ریاست کمیته ملی المپیک ارائه شد.

وی تصریح کرد: به طور کلی جلسه بسیار خوبی بود و به نظرم به نفع فوتبال کشور خواهد بود. بحثاصلی منافع ملی ایران است و هدف ما فراهم آوردم شرایطی است که طی آن تیم های ملی ما رضایت مردم و فوتبال دوستان را جلب کند.

المپیک ایران تیم های ملی حبیب کاشانی رئیس فدراسیون سرمربی تیم ملی فوتبال تیم امید آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر