کد خبر: 215130 A

تا ابد خودم را یک‌پرسپولیسی می‌دانم؛

در صورتی که پیشنهاد سرمربیگری تیم امید به من داده شود با تمام احترامی که برای کاشانی قائلم، نمی‌توانم این مسئولیت را قبول کنم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه افتخارم این است که یک پرسپولیسی هستم و تا ابد نیز پرسپولیسی خواهم ماند، گفت: سرمربیگری تیم فوتبال امید را قبول نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی دایی در حاشیه افتتاح فروشگاه جدیدش در نیاوران درخصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: همیشه برای تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم بتواند در آینده به جایگاهی که حقش است، برسد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: درباره پرسپولس نه حسرت می‌کشم و نه کسی را نفرین می‌کنم.

پس از حضور حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم فوتبال المپیک گفته می‌شود علی دایی یکی از گزینه‌های هدایت این تیم است، وی در واکنش به این پیشنهاد گفت: این موضوع را از زبان شما می‌شنوم، اما در صورتی هم که چنین پیشنهادی به من داده شود با تمام احترامی که برای حبیب کاشانی قائلم، نمی‌توانم این مسئولیت را قبول کنم.

دایی همچنین درخصوص اینکه زمان حضورش در پرسپولیس ماجرای سرباز بودن مهرداد پولادی را می‌دانسته یا نه، گفت: این موضوع را در رسانه‌ها دیدم و متوجه آن شدم. زمانی که در پرسپولیس حضور داشتم از این موضوع اطلاعی نداشتم.

وی همچنین به تعدادی از هواداران پرسپولیس که در این مدت حامی او بوده‌اند اشاره کرد و با تشکر از آنها یادآور شد: برای پرسپولیس و همه هواداران این تیم آرزوی سربلندی دارم. افتخارم این است که خود را یک پرسپولیسی می‌دانم و تا ابد نیز پرسپولیسی می‌مانم.

المپیک پرسپولیس حبیب کاشانی رسانه علی دایی فوتبال فوتبال پرسپولیس تیم امید پرسپولیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر