کد خبر: 216848 A

فردا با وینگادا فسخ قرارداد می‌کنند؟

اگرچه سرمربی پرتغالی تیم ملی امید با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد، اما ناکامی تیم کشورمان در بازی‌های آسیایی اینچئون، وینگادا را بر روی لبه تیغ قرار داده است.

در صورت فسخ قرارداد نلو وینگادا از سوی فدراسیون فوتبال، یحیی گل محمدی، نخستین و اصلی‌ترین گزینه برای هدایت تیم ملی فوتبال امید کشورمان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اگرچه سرمربی پرتغالی تیم ملی امید با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد، اما ناکامی تیم کشورمان در بازی‌های آسیایی اینچئون، وینگادا را بر روی لبه تیغ قرار داده است.

در همین رابطه هفته گذشته، حبیب کاشانی مدیر تیم ملی فوتبال امید، اعلام کرد که نهایتا تا روز یکشنبه(فردا) وضعیت وینگادا مشخص خواهد شد. سرمربی پرتغالی تیم امید ایران در حال حاضر در کشور به سر می‌برد، اما باید تا فردا در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند. هر چند گفته می‌شود وی اعلام کرده نمی‌تواند فردا به تهران بیاید و به این ترتیب، کاشانی را مجاب کرده تا روز یکشنبه، در مورد ادامه یا قطع همکاری با سرمربی اسبق پرسپولیس، تصمیم نهایی را بگیرد.

در همین ارتباط، خبر می رسد که کاشانی از بین گزینه‌های جانشینی وینگادا، بیش از همه روی یحیی گل‌محمدی نظر مثبت دارد. یحیی که در تیم ذوب آهن روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد، چندان هم بی میل نیست تا این بار در عرصه ملی مربیگری کند. ضمن اینکه از حمایت های شخص حبیب کاشانی مدیر تیم ملی فوتبال امید کشورمان نیز برخوردار است.

به این ترتیب اگر اعضای کمیته فنی و البته علی کفاشیان به حضور گل‌محمدی رأی مثبت بدهند، فردا مربی سابق پرسپولیس سرمربی جدید تیم ملی امید لقب خواهد گرفت. هرچند باید دید نهایتا تکلیف وینگادا با فدراسیون فوتبال به کجا خواهد انجامید.

وینگادا تیم فوتبال امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر