کد خبر: 217008 A

یک هشتم نهایی جام حذفی؛

امیدوارم بازی خوبی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس انجام دهیم. مقابل سپاهان ۴ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم. برای این بازی کوهنورد و شیثرضایی را در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با دشوار توصیف‌کردن دیدار با پرسپولیس گفت: نمی‌توانیم در جام حذفی دچار اشتباه شویم.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه‌آهن در جام حذفی اظهار داشت: بازی دوم ما در جام‌حذفی است و دومین باری است که در این فصل مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم. امیدوارم بازی‌خوبی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس انجام دهیم. مقابل سپاهان ۴ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم و در این بازی هم سیامک کوهنورد و شیثرضایی را در اختیار نداریم.

وی افزود: در بازی لیگ مقابل پرسپولیس در نیم ساعت اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم مقابل پرسپولیس بهتر شدیم. در جام حذفی نمی توان اشتباه کرد و باید از فرصت ها نهایت استفاده را ببریم. بازیکنانم مقابل سپاهان مسئولیت پذیر بودند و امیدوارم مقابل پرسپولیس هم این گونه باشند.

استیلی خاطرنشان کرد: بردن سپاهان در لیگ که تیم بزرگی است قطعا از لحاظ روحی و روانی به ما کمک کرد و جوانان ما روز به روز بهتر خواهند شد. البته اوایل فصل را از دست دادیم ولی در حال حاضر از لحاظ روحی و بدنی در شرایط خوبی هستیم.

سرمربی راه‌آهن در مورد اینکه این دیدار در کدام ورزشگاه برگزار خواهد شد گفت: نمی‌دانیم. ما هتل شهر را در نظر گرفته بودیم و بعد به هتل المپیک آمدیم. تا این لحظه واقعا نمی‌دانم بازی کجا برگزار می‌شود!

وی در مورد وضعیت شیثرضایی تصریح کرد: منتظریم ببینیم طول درمانش چقدر طول می‌کشد. در بازی قبل چون پایش مصدوم بود او را از لیست ۱۸ نفره خارج کردیم و باید باید در این زمینه تصمیم بگیریم که او را از لیست کنار بگذاریم یا نه.

المپیک بازی پرسپولیس پرسپولیس و راه آهن جام حذفی راه آهن روحی و روانی فوتبال سپاهان استیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر