کد خبر: 217431 A

هاشمیان خبر داد:

افسران کنترل دوپینگ از مرحله یک هشتم نهایی در کلیه دیدارهای جام حذفی حضور داشته و نمونه‌گیری دوپینگ را انجام خواهند داد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون از حضور ماموران کنترل دوپینگ در رقابتهای جام حذفی و در مرحله یک هشتم نهایی خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد هاشمیان، رئیس کمیته پزشکی با اعلام اینکه ماموران کنترل دوپینگ در کلیه مسابقات مرحله یک هشتم جام حذفی حضور دارند به سایت رسمی فدراسیون گفت: با توجه به حساسیت مسابقات در مرحله یک هشتم نهایی و ضمن اینکه هر تیم فقط یک بار شانس باقی ماندن درکورس رقابتها را در یک مسابقه دارد، افسران کنترل دوپینگ از مرحله یک هشتم نهایی در کلیه دیدار های جام حذفی حضور داشته و نمونه گیری دوپینگ را انجام خواهند داد.

وی در ادامه بیان کرد: بر اساس برنامه تعیین شده حداقل ۲ بازیکن جهت نمونه‌گیری انتخاب خواهند شد و ماموران کنترل دوپینگ اجازه دارند تا به هر تعداد که نیاز باشد از سایر بازیکنان در یک مسابقه به عنوان نمونه هدف‌مند انتخاب کنند و نمونه‌گیری بیشتری را انجام دهند. ضمن اینکه از ابتدای آغاز مسابقات جام‌حذفی افسران‌کنترل دوپینگ در این رقابت‌ها حضور داشته و تست نمونه‌گیری را انجام می دادند.

هاشمیان ادامه داد: آنچه که مسلم است فوتبال کشور از حیثتخلف دوپینگ، جزء پاکترین ورزش ها است و من یقین دارم بازیکنان حاضر در جام حذفی، کلیه قوانین و دستورالعمل های مبارزه با دوپینگ را می شناسد و بر اساس آن اقدام خواهند کرد.

رئیس کمیته پزشکی در پایان گفت: امیدوارم در پایان مسابقات جام حذفی بر اساس نتایج اعلام شده از آزمایشگاه، شاهد رقابتی پاک در کلیه مراحل این پیکارها باشیم.

احمد هاشمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر