کد خبر: 217442 A

جام حذفی را جدی می گیریم؛

من شنیده بودم برنامه ۹۰ رقمی حدود ۲۵۰ میلیارد درآمد دارد. یک گزارش مالی بدهند. در مورد سربازی ها چقدر شفاف سازی کردند. اگر به خود آنها مراجعه کنید می بینید خودشان این کارها را کرده اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در مورد حل مشکل حق پخش تلویزیونی باید دکتر روحانی ورود کند.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با پارسه اظهار داشت: جام حذفی را جدی می گیریم هر چند به تیم پارسه هم احترام می گذاریم. جا دارد به تسهیلات باشگاه پارسه اشاره کنم. باشگاه پارسه یک باشگاه فرهنگی و اخلاقی است که خلاء چنین باشگاهی در فوتبال کشورمان احساس می‌شود. خوشحالیم که چنین باشگاه‌هایی به جمع باشگاه‌های کشورمان اضافه شده است. ما یکی دو بازی این تیم را آنالیز کردیم و تیم خوبی دارند. ما هم با یاران کامل مان مقابل آنها قرار می گیریم. شناخت ما از پارسه به قبل از شروع فصل برمی‌گردد که یک بازی دوستانه با این تیم انجام دادیم، هرچند در آن مسابقه همه بازیکنان فعلی پارسه حضور نداشتند. به هر حال ما برای این بازی حریف‌مان را به طور کامل آنالیز کرده‌ایم و با تمام قوا به مصاف تیم تهرانی پارسه می‌رویم.

وی در مورد اینکه تیم ملی ۲۷ آبان با کره جنوبی بازی دارد و دربی هم ۳۰ آبان برگزار می شود، گفت: متاسفانه در خط دفاعی ۳ بازیکن دفاعی مان مصدوم هستند. در خصوص زمان دربی هم باید بگویم که نامه ای به سازمان لیگ داده ایم تا ۴۸ ساعت به تعویق بیفتد. وقتی دو هفته ملی پوشان نباشند چه تمرینی می توانیم انجام دهیم. مدیریت باشگاه پیگیر این موضوع است. خستگی بازیکنان بعد از بازی با کره جنوبی یک طرف قضیه است و حضور ملی‌پوشان ما در اردوی دو هفته‌ای تیم ملی بحثدیگری است. قطعا این مسائل به استقلال ضربه می‌زند. مقابل پدیده هم بازی خوبی انجام دادیم اما سه مدافع مصدوم داریم که در نیم فصل دوم باید فکری به حال این مسئله داشته باشیم.

قلعه نویی در خصوص اینکه آیا عمران زاده و مگوییان به بازی فردا می رسند یا خیر گفت: به این بازی که نمی رسند اما برای بازی های بعدی پزشکان باید نظر بدهند.

سرمربی استقلال در مورد حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: معتقدم که عصر ارتباطات است. این یک موضوع اما باید قانونمند هم باشیم همه رشته ها دنبال این هستند که فوتبال را بزنند. روز جمعه یکی از دوستان خودم ۱۰ دقیقه حرف می زد اما ۹ دقیقه در مورد فوتبال بود. اگر مسابقه دیروز دومیدانی رئال و بارسلون بود این همه تماشاگر داشت؟ حالا که می گویند حق فوتبال را بدهید به آقایان برخورده است. آقایان از کنار فوتبال بهره مند می شوند و یکی هم برنامه ۹۰. می گویند قرارداد قلعه نویی شفاف شود چرا این برنامه شفاف سازی نمی کند. فنرباغچه کانال خصوصی دارد. ۸۰ درصد فوتبال درآمدش از حق پخش است و آقایان نمی گذارند باشگاه ها حق پخش داشته باشند. این حرف زور است. خودشان به همه چیز می رسند. من شنیده بودم برنامه ۹۰ رقمی حدود ۲۵۰ میلیارد درآمد دارد. یک گزارش مالی بدهند. در مورد سربازی ها چقدر شفاف سازی کردند. اگر به خود آنها مراجعه کنید می بینید خودشان این کارها را کرده اند.

قلعه نویی تصریح کرد: آقایان باز هم می‌گویم حق فوتبال را بدهید چون این رشته می‌تواند از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند و جامعه را شاداب کند. همین کارها را می‌کنیم که از نظر زیرساختی از کشورهای عربی عقب می‌افتیم و فقط در کشور ما به ورزشگاه آزادی، ثامن و غدیر استاندارد هستند. متاسفانه هرکسی از راه رسیده، فوتبال را زده است. تمام این حرف‌ها را در شرایطی می‌گویم که می‌خواستند در ۱۰ سال گذشته فوتبال را از خانه‌های مردم دور کنند. این رقم ها حق فوتبال نیست. فوتبال در خیلی از بخش ها ضعیف است یکی هم زیرساخت هاست. کشورهای عربی را ببینید که چگونه مسابقات پایه را برگزار می کنند. در این یک ساله فوتبال را زده اند. واقعا رقمی خرج نمی شود. این سرویسی که فوتبال می دهد در مقابل هزینه ای که می شود ناچیز است. باید دکتر روحانی عزیز ورود کند و آنچه که قانون است اجرایی شود. دولت تدبیر و امید همواره بر اساس قانون پیش رفته است. توصیه این است که دولت ورود کند درست است که صدا و سیما زیر نظر دولت نیست.

وی در مورد قضاوت محسن ترکی در بازی فردا گفت: به نظرم او از داوران خوب ماست که جایش خالی بود و امیدوارم که به شرایط امادگی برگردد و حیف بود که مدتی نبود. امیدوارم همیشه داوران ما احساس آرامش داشته باشند کمااینکه گفته ام در ایران آنطور که باید به داور احترام گذاشته نمی شود و حقشان داده نمی شود. در فضای فوتبال سالمترین جای آن داوران هستند. نمی دانستم که داور بازی اوست اما خوشحال شدم که به فوتبال بازگشته است.

سرمربی استقلال افزود: با توجه به اینکه مسابقات پخش نمی شود از هواداران خواهش می کنم که در ورزشگاه حاضر شوند که اگر فوتبال می خواهد برنده شود تماشاگران باید بیایند.

وی در مورد عدم حضور خبرنگاران در تمرین و تصمیم ناگهانی آنها برای بسته شدن تمرین گفت: من قبل از بازی با پدیده گفتم در سایت بزنید تمرینات پشت درهای بسته باشد حالا آنها اشتباه کردند که ۴۵ دقیقه قبل از تمرین زده اند. ما تا اطلاع ثانوی تمرین را پشت درهای بسته برگزار می کنیم.

قلعه نویی در مورد خبر دستگیری شاهرخ بیانی به یکی از خبرنگاران واکنش نشان داد و گفت: آیا این اخلاقی است که تیتر بزنید بیانی دستگیر شده است؟ نباید این کار را می کردید. من گفتم نباید این کار را می کردید رفتیم ۵ دقیقه صحبت کردیم و تمام شد اما شما تیتر زدید بیانی دستگیر شد. این اخلاق مداری نیست. در مشهد یکسری درگیری‌ها به وجود آمد که خودم به خاطر آن ستار همدانی را بازخواست کردم. اتفاقی که رخ داد با صحبت‌های پنج دقیقه‌ای من با آقایان حیدری، عزیزی و یک جناب سرهنگ ختم به خیر شد اما فردای روز مسابقه تیتر زدند بیانی دستگیر شد. این هایی که ادعای مسلمانی دارند مسلمانی عمروعاصی است که هر کاری می خواهند انجام می دهند. کجا به فوتبال ما کمک می کند. کاپیتانی که سالیان در تیم ملی بوده چنین تیتری زدید. یا در مورد پزشک تیم چه تیترهایی زدند. مطمئن باشید اگر درگیری در تیم من رخ دهد خودم با آن برخورد می‌کنم اما اجازه نمی‌دهم افرادی که مسلمانی‌شان عمروعاصی است با مطرح کردن یکسری شایعات به تیم ضربه بزنند.

وی در مورد بازی رئال و بارسلونا گفت: من بازی را مشاهده می کنم که نکات تمرینی از آن در بیاورم. می توان این بازی را مثل بازی پدیده و استقلال دانست. استقلال زود گل زد و سپس به تساوی رسید و فشار استقلال ادامه داشت همان طور که بازی پرسپولیس و سایپا هم زیبا بود البته نمی توان این بازی ها را با هم مقایسه کردو دیدی که زمین چمن آنها چطور بود.

آسیب های اجتماعی استاندارد ایران بازی پزشک درآمد رئیس جمهور زمین سربازی نیم فصل دوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر