کد خبر: 217478 A

یک‌هشتم‌‌نهایی‌جام‌حذفی؛

تیم‌ فوتبال پدیده‌مشهد با برتری بر گسترش فولاد تبریزدر پایان وقت‌های‌اضافه به دور بعد صعود کرد تا ناکامی‌های کمالوند با تبریزی‌ها کامل شود.

تیم‌ فوتبال پدیده‌مشهد با برتری بر گسترش فولاد تبریزدر پایان وقت‌های‌اضافه به دور بعد صعود کرد تا ناکامی‌های کمالوند با تبریزی‌ها کامل شود.

به گزارش ایلنا، تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پدیده مشهد از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در اختصاصی گسترش فولاد تبریز با قضاوت قاسم واحدی به مصاف هم رفتند که حاصل ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم تساوی یک بر یک بود تا کار دو مربی به وقت‌های اضافه ۱۵ دقیقه‌ای کشیده شود.

محمدامین درویشی در دقیقه ۵۵ برای گسترش‌فولاد گلزنی کرد ولی رضا عنایتی در دقیقه ۶۵ گل تساوی‌‌بخش پدیده را وارد دروازه تبریزی‌ها کرد تا مانع حذف تیمش در وقت‌های قانونی بازی شود و جدال مرزبان و کمالوند به وقت‌های اضافه برود.

در وقت‌های اضافه باز هم رضا عنایتی بود که در دقیقه ۱۱۴ موفق شد گل دوم پدیده را نیز وارد دروازه تیم تبریزی کند تا آب سردی را بر پیکر کمالوند و تیمش بریزد. کمالوند که در لیگ نتایج چندان خوبی با گسترش نگرفته با جام‌حذفی هم وداع کرد تا ناکامی‌های خود را با این تیم تبریزی تکمیل کند.

میلاد غریبی، پراهیچ از پدیده و محمدامین درویشی از گسترش از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند. درویشی در ادامه با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. همچنین یونس شاکری از پدیده نیز در دقایق پایانی کارت قرمز گرفت.

ترکیب گسترش‌فولاد:رودریگو لوپز، مرتضی اسدی، امید نظامی پور، محمد مختاری، مگنو باتیستا، جابر انصاری، علیرضا نقی زاده، میلاد جهانی(عادل سرشار)، محمد امین درویشی، مهرداد بایرامی(میثم نقی زاده) و علی لطیفی

ترکیب پدیده‌مشهد:مجتبی روشنگر، ایگور پراهیچ، میلان یوآنوویچ، معین عباسیان، اکبر صادقی، مهدی خیری(یونس شاکری)، میلاد غریبی، عباس محمدرضایی، مسعود نظرزاده، رضا عنایتی و کیوان امرایی(روح الله باقری)

پدیده مشهد در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف تراکتورسازان تبریزی برود.

در ادامه این رقابت‌ها ۵ دیدار دیگر نیز امروز برگزار می‌شود که برنامه و نتایج این دیدارها به این شرح است:

صنعت‌ساری ۲ - پیکان‌تهران صفر

گل‌ها: امیر فرهنگ‌دوست(۹۰) و مجید عنایتی(۹۲)

استقلال خوزستان ۲ - ذوب‌آهن‌اصفهان۳

گل: قاسم دهنوی(۳۷)، مهدی رجب‌زاده(۴۸پنالتی و ۹۲) برای ذوب و روح الله سیف‌الهی(۹۴) و میثم مجیدی(۷۵)

سایپای‌البرز(یک) - تراکتورسازی‌تبریز۳(برتری در ضربات پنالتی)

نفت‌مسجد‌سلیمان صفر - گل گهرسیرجان صفر… در حال برگزاری

پرسپولیس صفر - راه‌آهن یک… در حال برگزاری

بازی پرسپولیس جام حذفی ذوب آهن راه آهن رقابت فوتبال فولاد مسجد مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر