کد خبر: 217547 A

مرحله یک‌هشتم جام‌حذفی؛

دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه‌‌آهن در پایان وقت‌های قانونی با تساوی‌ یک بر یک به پایان رسید تا کار حمیدها به وقت‌های اضافه کشیده شود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه‌‌آهن در پایان وقت‌های قانونی با تساوی‌ یک بر یک به پایان رسید تا کار حمیدها به وقت‌های اضافه کشیده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶:۵۰ در ورزشگاه آزادی با قضاوت البرز حاجی‌پور میزبان راه‌آهن بود که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید تا دو تیم کار را در وقت‌های اضافه دنبال کنند.

در دقیقه ۵ حاجی‌پور قاضی این میدان به سود سرخ‌ها اعلام پنالتی کرد که پیام صادقیان پشت این ضربه ایستاد ولی طالب‌لو موفق‌تر عمل کرد و با مهار ضربه پیام، برای سومین بار در مهار ضربه پنالتی به سود تیمش خوش درخشید.

در این دیدار در دقیقه ۳۴ میلاد محمدی برای راه‌آهن و حمید استیلی گلزنی کرد ولی در ادامه محمد نوری موفق شد در دقیقه ۴۹ با ضربه سر گل تساوی‌بخش سرخ‌پوشان را وارد دروازه طالب‌لو کند.

برنده این دیدار در مرحله یک‌چهارم نهایی باید به مصاف برنده دیدار نفت مسجد سلیمان و گل‌گهر سیرجان برود.

ترکیب‌پرسپولیس:سوشا مکانی، مایکل اومانیا، رضا نورمحمدی، سید میثم حسینی، محسن بنگر، محمد خانزاده، محمد نوری، امید عالیشاه، رضا حقیقی، پیام صادقیان و هادی نوروزی

ترکیب‌راه‌آهن:وحید طالب‌لو، محسن ایران‌نژاد، ابراهیم کریمی(میلاد محمدی)، حامد نورمحمدی، رامین رضائیان، محمد ستاری، محمد حسین‌پور، محمد آبشک، رضا خالقی‌فر، محمد غلامی و امین منوچهری

در ادامه این رقابت‌ها ۵ دیدار دیگر نیز امروز برگزار می‌شود که برنامه و نتایج این دیدارها به این شرح است:

صنعت‌ساری ۲ - پیکان‌تهران صفر

گل‌ها: امیر فرهنگ دوست(۹۰) و مجید عنایتی(۹۲)

استقلال‌خوزستان ۲ - ذوب‌آهن‌اصفهان ۳

گل: قاسم دهنوی(۳۷)، مهدی رجب‌زاده(۴۸پنالتی و ۹۲) برای ذوب و روح الله سیف‌الهی(۹۴) و میثم مجیدی(۷۵)

سایپای‌البرز صفر(یک) - تراکتورسازی‌تبریز صفر(۳)(برتری در ضربات پنالتی)

گسترش‌فولاد تبریز یک - پدیده مشهد ۲

گل: رضا عنایتی(۶۴ و ۱۱۴) برای پدیده و محمدامین درویشی(۵۵)

نفت‌مسجد‌سلیمان صفر - گل‌گهرسیرجان صفر

پرسپولیس راه‌آهن مرحله یک‌هشتم جام‌حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر