کد خبر: 219504 A

تمرین بانشاط سرخ‌ها بعد از پیروزی‌؛

از شوخی و خنده بازیکنان گرفته تا سالتو بارنداز اسماعیل‌زاده به کفشگری تمرین سرخ‌ها را به روزی مفرح بدل کرده بود.

تمرین سرخ‌ها که امروز زیر باران در ورزشگاه درفشی‌فر انجام شد حاوی نکات زیادی بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تمرین امروز سرخ‌پوشان تهرانی در حالی بعد از پیروزی مقابل پیکان از ساعت ۱۵:۳۰ با نیم‌ساعت تاخیر برگزار شد که شادی عجیبی در بین بازیکنان این تیم به چشم می‌آمد. از شوخی و خنده بازیکنان گرفته تا بساط کشتی و سالتو بارنداز اسماعیل‌زاده به کفشگری تمرین سرخ‌ها را به روزی مفرح بدل کرده بود. همچنین خالکوبی روی پای یکی از شاگردان درخشان در تصاویری که از این تمرین منتظر شده از نکات قابل توجه بود که بر روی پای این بازیکن خودنمایی می‌کرد.

از نکات دیگر این تمرین صحبت‌های حمید درخشان با محسن بنگر بود که با توجه به نقش پر رنگ بنگر در خط دفاعی این تیم به نظر می‌رسد درخشان برای بنگر نقشه‌های جدید را در سر می‌پروراند.

همچنین رضا وطن‌خواه، مجتبی محرمی و سید ضیا عربشاهی در تمرین نیز قابل توجه بود. صحبت‌‌های خصوصی وطن‌خواه با پیام صادقیان نیز جالب توجه بود چراکه اظهارات اخیر این بازیکن درباره جدایی از پرسپولیس بار دیگر خبرساز شده است.

برنامه تمرینات پرسپولیس تا بعد از بازی با گسترش فولاد

تمرین پرسپولیس در روز سه‌شنبه مصادف با عاشورای حسینی تعطیل خواهد بود و آخرین تمرین، پیش از بازی با گسترش فولاد، از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه، ۱۴ آبان ماه آغاز خواهد شد که سرخپوشان پس از آن برای برپایی اردوی پیش از بازی خود، راهی هتل المپیک خواهند شد. تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

بازیکنان پس از بازی، روز جمعه را استراحت خواهند کرد و تمرینات از روز شنبه ۱۷ آبان از ساعت ۱۵ از سر گرفته خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر