کد خبر: 222598 A

صحبت های من به مذاق وزیر خوش نیامده؛

آقایان در چند سال گذشته بارها علیه من صحبت و مصاحبه کردند و مطمئنم خودشان طاقت یکی از این مصاحبه‌ها را ندارند، چطور زمانی که این آقا علیه من صحبت می‌کرد، کسی نبود تا به این مسئله اعتراض کند.

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: تا زمانی که محمد مایلی‌کهن از کاری که انجام داده ابراز پشیمانی نکند رضایت نخواهد داد تا از زندان آزاد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی دایی در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت پرونده شکایت از محمد مایلی‌کهن که منجر به زندانی‌ شدن سرمربی سابق تیم ملی شده و اینکه آیا حاضر نیست رضایت بدهد تا او از زندان آزاد شود، گفت: تکلیف کاملا روشن است. تا زمانی که مایلی‌کهن از کاری که انجام داده ابراز پشیمانی نکند، رضایت نمی‌دهم. وقتی یک نفر کار اشتباهی می‌کند بعد از آن پشیمان می‌شود اما این آقا اصلا از کارش پشیمان نیست و باید تاوان آن را بدهد.

دایی افزود: قوه قضائیه که مهمترین مرجع رسیدگی به اینگونه مسائل است، این حکم را داده و من نمی‌توانم دیگر حرفی بزنم اما باز هم تاکید می‌کنم تا وقتی که موضع آقایان همین باشد من کار خاصی نمی‌توانم انجام دهم.

سرمربی سابق پرسپولیس تصریح کرد: آقایان در چند سال گذشته بارها علیه من صحبت و مصاحبه کردند و مطمئنم خودشان طاقت یکی از این مصاحبه‌ها را ندارند، چطور زمانی که این آقا علیه من صحبت می‌کرد، کسی نبود تا به این مسئله اعتراض کند اما حالا که او به زندان افتاده همه اظهارنظر می‌کنند؟ ۱۵ سال است که علیه من حرف می‌زنند و واقعا نباید به این مسئله رسیدگی شود؟

وی در پایان در خصوص شکایت وزیر ورزش و اینکه او گفته بود وزیر من را از پرسپولیس اخراج کرد، گفت: بالاخره هر کسی حق دارد شکایت کند اما ظاهرا صحبت‌هایی که من از سال قبل مطرح کردم به مذاق خیلی‌ها از جمله وزیر خوش نیامده است.

پرسپولیس تیم ملی زندان علی دایی قوه قضائیه محمد مایلی کهن مصاحبه مطبوعات نمایشگاه بین المللی علیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر