کد خبر: 224045 A

کادرفنی به مطالبات‌هواداران احترام‌بگذارد؛

اینکه نتیجه دربی در تغییر کادر فنی تاثیرگذار باشد چنین چیزی نیست و این مسابقه هم مثل بقیه بازی ها سه امتیاز دارد ولی کادر فنی باید به مطالبات درست هواداران هم پاسخگو باشد و رضایت آنها را فراهم کند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه معمولا نتیجه دیدارهای دربی قابل پیش بینی نیست گفت: امیدوارم استقلال برنده این مسابقه شود و بتوانیم سه امتیاز حساس این مسابقه را به هواداران استقلال هدیه کنیم.

مقداد نجف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: به هر حال دربی حساسیت‌های خاصی برای هواداران دو تیم دارد و هیچ یک از طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس نمی خواهند این بازی را با شکست پشت سر بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه باید به مطالبات درست هواداران در این مسابقه احترام گذاشت، تصریح کرد: این حساسیت ها وظیفه بازیکنان را دو چندان می کند تا با تمام ظرفیت خود برای پیروزی در این مسابقه تلاش کنند و البته از فوتبال جوانمردانه غافل نشوند.

عضو هیات رئیسه استقلال با بیان اینکه مدیریت باشگاه حساسیت این مسابقه را درک می کند و تلاش خود را برای نتیجه گیری در این مسابقه بسیج کرده است گفت: تمامی برنامه ها در جهت نتیجه گیری تیم در این مسابقه سازماندهی شده و امیدواریم با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان سه امتیاز این مسابقه برای استقلال رقم بخورد.

نجف نژاد در پاسخ به این سئوال که آیا از نتایج اخیر استقلال راضی هستید یا نه گفت: قبول دارم نتایج استقلال در هفته های اخیر نوسان زیادی داشته و می توانست بهتر از این باشد ولی با این وجود تیم هنوز در کورس قهرمانی قرار دارد و نسبت به رقبا فاصله زیادی نداریم و پیروزی در دربی می تواند عقب ماندگی های بازی های قبلی را جبران کند.

وی درباره اینکه آیا احتمال وجود دارد در صورت ناکامی استقلال در دربی کادر فنی تیم دستخوش تغییر شود، گفت: بنده شخصا به آقای قلعه نویی ارادت دارم و از نظر فنی ایشان را یکی از بهترین مربیان ایران می دانم. اینکه نتیجه دربی در تغییر کادر فنی تاثیرگذار باشد چنین چیزی نیست و این مسابقه هم مثل بقیه بازی ها سه امتیاز دارد ولی کادر فنی باید به مطالبات درست هواداران هم پاسخگو باشد و رضایت آنها را فراهم کند.

نجف نژاد در مورد حضور کمرنگ خود در جلسات هیات رئیسه باشگاه استقلال گفت: به دلیل مشغله های مجلس کمتر فرصت حضور در جلسات هیات مدیره را دارم ولی هیات مدیره از ۹ عضو تشکیل شده و با نبود یک نفر مشکلی برای تصمیم گیری های باشگاه ایجاد نمی شود.

استقلال استقلال و پرسپولیس ایران بازی باشگاه استقلال بسیج تصمیم گیری های فوتبال قلعه نویی نتیجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر