کد خبر: 225754 A

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛

نفت مسجدسلیمان با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و به رتبه چهاردهم رسید و ملوان نیز با ۹ امتیاز در قعرجدول باقی ماند تا خطر سقوط را بیش از گذشته احساس کند.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان نبرد تیم های قعرنشین لیگ برتر را از ملوان بندرانزلی برد تا به آینده خود در لیگ چهاردهم امیدوار شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این دیدار حساس عصر امروز(پنجشنبه) و در آغاز هفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور به میزبانی نفت مسجدسلیمان برگزار شد که در پایان تیم میزبان این بازی مهیج و دیدنی را با وجود یک بازیکن کمتر به سود خود رقم زد.

برای نفت در این دیدار میلاد سلیمان فلاح در دقیقه ۴۹ و فرزاد محمدی در دقایق ۸۳ و ۹۱ گلزنی کردند تا نماینده مسجدسلیمان که از دقیقه هشت با اخراج دروازه بان خود ۱۰ نفره بازی می کرد، ۳ امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کند. گل های ملوان را نیز محسن یوسفی در دقایق ۷۴ و ۸۷ به ثمر رساند.

نفت مسجدسلیمان با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و به رتبه چهاردهم رسید و ملوان نیز با ۹ امتیاز در قعرجدول باقی ماند تا خطر سقوط را بیش از گذشته احساس کند.

رورز دوم از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال فردا جمعه با انجام ۳ دیدار پیگیری می شود که دیدار نفت تهران و تراکتورسازی می تواند قهرمان نیم فصل لیگ چهاردهم را مشخص کند. برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

جمعه - ۳۰ آبان‌ماه ۹۳
سایپا البرز - سپاهان اصفهان، ساعت ۱۵، ورزشگاه انقلاب کرج
پیکان تهران - صنعتی خوزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه دستگردی تهران
نفت تهران - تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی تهران

اصفهان انقلاب بازی باشگاه های کشور تراکتورسازی تبریز دروازه بان سایپا لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مسجد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر