کد خبر: 226109 A

شرکت واحد اتوبوسرانی خبر داد؛

شرکت واحد اتوبوسرانی از تماشاگران فوتبال درخواست کرد از آنجایی که بهترین اتوبوس های موجود جهت تکریم این عزیزان در نظر گرفته شده مانند همیشه خدمت گزاران خود را جهت ارائه خدمات بهتر یاری فرمایند.

شرکت واحد اتوبوسرانی از اختصاص ۶۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای جابجایی تماشاگران دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، بنابر اطلاعیه شرکت واحد اتوبوسرانی به منظور رفاه حال تماشاگران ۶۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای جابجایی تماشاگران دربی هفتاد و نهم استقلال و پرسپولیس پیش بینی شده که این اتوبوس ها از میادین مرکزی شهر کار انتقال تماشاگران به ورزرشگاه آزادی و بالعکس را انجام خواهند داد.

محل استقرار اتوبوس های شرکت واحد به شرح زیر است:

۱ - اتوبوس هایی که در ضلع شرقی ورزشگاه مستقر می شوند مسیر بزرگراه حکیم - سیدخندان - بزرگراه رسالت به سمت شرق تهران را پوشش خواهند داد.

۲ - اتوبوس هایی که در ضلع غربی ورزشگاه مستقر می شوند مسافران عازم به جاده مخصوص - میدان فتح - و سه راه آذری را جابجا خواهند کرد.

۳ - اتوبوس های مستقر در پارکینگ ۱۹ و ۲۰ ورزشگاه آزادی به مسافرانی که قصد عزیمت به میدان های میدان آزادی - میدان انقلاب - میدان خراسان و پایانه خاوران را دارند سرویس دهی خواهند نمود.

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن تشکر از تماشاگران فهیم فوتبال درخواست کرد از آنجایی که بهترین اتوبوس های موجود جهت تکریم این عزیزان در نظر گرفته شده است مانند همیشه خدمت گزاران خود را با استفاده بهینه و دقت در نگهداری اتوبوس های اعزامی جهت ارائه خدمات بهتر یاری فرمایند.

اتوبوس استقلال و پرسپولیس انقلاب بزرگراه پوشش جاده فوتبال مسافران ورزشگاه آزادی تماشاگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر