کد خبر: 229916 A

آیت‌الهی خبرداد:

تیم ملی نوجوانان کشورمان یک دیدار دوستانه با تیم ملی نوجوانان ایتالیا روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار خواهد.

نایب رئیس اول فدراسیون در رابطه با نشست کمیته فنی و توسعه به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد هادی آیت‌الهی، رئیس کمیته فنی و توسعه در رابطه با جلسه بعدازظهر امروز این کمیته گفت: اردوهای انتخابی و استعدادیابی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان از ۱۵ آذرماه در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود و با توجه به وقت کمی که دراختیار داریم و اینکه تیم‌های ملی جوانان و نوجوان باید در تورنمنتی که در قطر از ۱۰ تا ۱۵ ژانویه(۲۰ تا ۲۵ دی‌ماه) برگزار می‌شود حضور پیدا کنند و با گرفتن موافقت شفاهی اکثریت اعضای هیات رئیسه فدراسیون، امیرحسین پیروانی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان و حمید علی‌دوستی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شدند.

وی در ادامه افزود: تیم ملی نوجوانان کشورمان یک دیدار دوستانه با تیم ملی نوجوانان ایتالیا روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار خواهد.

نایب رئیس اول فدراسیون در ادامه گفت: با توجه به اینکه تیم ملی زیر ۱۵ سال در مسابقات سال گذشته نانجینگ چین به عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، کمیته فنی تصمیم گرفت کادر فنی همان تیم را برای تیم ملی زیر ۱۴ سال حفظ کند. برهمین اساس علی طهماسبی به عنوان سرمربی، موسی‌سواری، نصراله دیده ماه و آقازاده به عنوان مربیان تیم ملی زیر ۱۴ سال انتخاب شدند.

آیت‌الهی در پایان گفت: جلسه بعدی کمیته فنی و توسعه روز یکشنبه ۱۶ آذر ماه در مورد تیم های ملی بانوان و همچنین در مورد پیشنهادات کمیته فوتسال در خصوص تیم های ملی فوتسال بزرگسالان، امید و جوانان بحثو بررسی خواهیم کرد.

سید محمد هادی آیت الهی حمید علی‌دوستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر