کد خبر: 231739 A

بازداشت او کار ما را مختل کرده؛

سیاسی به تنهایی این کار را نکرده است و اگر قرار باشد مقصری معرفی شود همه ماها مقصر هستیم. این مساله یک سوتفاهم است و حل خواهد شد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی است مشکل‌سیاسی چندان بزرگ نیست و بحثاختلاف‌مالی است و ظرف یکی‌، دو روز آینده حل خواهد شد و سیاسی آزاد می‌شود تا در کنار پرسپولیس باشد.

گفت‌وگوی حسین کلانی با خبرنگار ایلنا را در زیر می خوانید:

* ماجرای سیاسی به کجا کشیده شد؟
من اطلاعی ندارم و باید از بخش‌حقوقی باشگاه بپرسید.

* یعنی شما اصلا پیگیر مشکل‌سیاسی نبوده‌اید؟
تا حدی پیگیر بوده‌ام و ان‌شاالله ظرف یکی - دو روز آینده آزاد خواهد شد. البته ما دوست داریم همین امروز سیاسی آزاد شود، چون این مساله همه کار ما را مختل کرده است. به هر حال در حال رسیدگی هستند و مساله مهمی هم نبوده و اختلاف مالی بوده که مربوط به گذشته است و سیاسی وقتی مسئولیت قبول‌کرده در قبال این مسائل‌مسئولیت دارد. این مسائل مربوط به گذشته بوده و ربطی به دوران مدیریت سیاسی ندارد.

* اما مدیران سابق باشگاه مصاحبه کرده‌اند و گفته‌اند این مشکل هیچ ربطی به آنها ندارد؟
من نمی‌دانم این مسائل صددرصد در دادگاه مشخص خواهد شد.

* علی پروین در مصاحبه‌ای مدعی شده چون سیاسی قرارداد اسپانسر باشگاه را یک‌طرفه لغو کرده به جرم خیانت در امانت از او شکایت شده و این مشکل به وجود آمده؛ این مساله را تایید می‌کنید؟
سیاسی یک‌طرفه نمی‌تواند قرارداد را لغو کند، البته اطلاعات پروین بیشتر از من است، اما آنچه مشخص است مدیرعامل به تنهای نمی‌تواند در باشگاه کاری انجام دهد و باید از هیات مدیره اجازه بگیرد.

* اما این مشکل در زمانی به وجود آمده که سیاسی رئیس هیات‌مدیره بوده؟
رئیس‌هیات‌مدیره یعنی هماهنگ‌کننده؛ علی پروین درست می‌گوید و وقتی از او سوال کردم همین حرف را زد و گفت قرارداد فسخ شده و این مشکل پیش آمده، حالا چرا فسخ‌شده؟ تنها باشگاه نمی‌تواند این کار را انجام دهد و وزارت‌ورزش هم در این ماجرا نقش داشته و در جریان بوده‌اند. در مجموع یک‌شخص به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد، چه رئیس هیات‌مدیره باشد و چه مدیرعامل و باید این مسائل به تصویب هیات‌مدیره برسد و به مدیرعامل ابلاغ شود تا عملیاتی شود.

* در این ماجرا چه کسی مقصر است؟
سیاسی به تنهایی این کار را نکرده و اگر قرار باشد مقصری معرفی شود همه ماها مقصر هستیم. این مساله یک سوءتفاهم است و حل خواهد شد. بحث‌مالی و اختلاف‌سلیقه است و مشکل‌خاصی نیست، البته در این زمینه قاضی و وکلا می‌توانند صحبت کنند و من و امثال من نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم.

پرسپولیس تهران علی پروین حسین کلانی حمیدرضا سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر