کد خبر: 232124 A

هیچ بازیکنی بدون اشتباه نیست؛

طبیعی است بعد از دربی توقعات از تیم ما بالا رفت. همه انتظار داشتند ما دیگر تمام بازی‌ها را ببریم ولی فوتبال همین است.

مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به عنوان باشگاهی بزرگ و پرطرفدار ظرفیت‌های خاص خود را دارد و برای ما جبران فاصله ۸ امتیازی در صدر جدول غیرممکن نیست، هر چند که کار سختی است.

به گزارش ایلنا، مایکل اومانا افزود: بعد از اینکه در دربی نتیجه خوبی گرفتیم، این احساس تا حدی بر تیم غلبه کرد که کار تمام شد و ما دیگر برنده خواهیم بود. این مساله تا حدی روی عملکرد بعدی ما موثر بود. به هر حال وقتی پیروز می‌شوید، فکر می‌کنید همه چیز خوب است. ما هم بازی سخت و بسیار مهمی را برده بودیم. البته نتایج ما در بازی‌های بعدی دربی فقط به این موضوع مربوط نمی‌شود. وقتی نتیجه نمی‌گیرد دلایل مختلفی وجود دارد ولی به طور کلی اینطور نبود که ما از حریفان ضعیف‌تر بازی کرده باشیم و اتفاقا در شرایطی نتیجه را واگذار کردیم که تیم ما در موقعیت برتر بازی بود.

وی به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: طبیعی است بعد از دربی توقعات از تیم ما بالا رفت. همه انتظار داشتند ما دیگر تمام بازی‌ها را ببریم ولی فوتبال همین است.

اومانا درباره نقدهایی که نسبت به عملکرد او در ۲ بازی اخیر مطرح شد، خاطرنشان کرد: من قبول دارم در بازی با نفت اشتباه کردم و به خاطر آن از هواداران عذر می‌خواهم، ولی هیچ بازیکنی صد در صد بدون اشتباه نیست. این مسائل بعضی اوقات اتفاق می‌افتد و برای همه بازیکنان وجود دارد. من بعد از بازی با نفت هم مصاحبه‌ای داشتم و گفتم روی‌گل مقصر بودم. در بازی با ذوب‌آهن هم آن خطا عمدی نبود و توپ را آگاهانه نزدم. دستم در آن وضعیت بود که توپ به آن خورد. شاید به این دلیل که دستم را باز کرده بودم هند بود، اما به نظرم اخطار نداشت، چون عمدی نداشتم، اما دیگر اتفاق افتاده است.

مدافع کاستاریکایی پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: همیشه سعی می‌کنم بهترین بازی را برای تیم خودم انجام بدهم، ولی به هر حال انسان هستم و اشتباه هم می‌کنم. در آن گل اشتباه خودم را قبول کردم و قطعا اولین اشتباه من نبود، آخرین هم نیست، اما با بازی‌های خوب، این خاطرات تلخ را فراموش خواهیم کرد.

وی درباره پیش‌بینی خود از شرایط تیم در لیگ‌برتر با توجه به وضعیت‌امتیازات افزود: جام‌حذفی تمام شد، بازی‌هایی که ناکام بودیم تمام شد، همانطور که دربی تمام شد. حالا لیگ‌را پیش روی خود داریم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است. هواداران زیادی دارد و چنین تیم‌ها با سایرین فرق می‌کنند. پتانسیل بالایی دارند و ما می‌توانیم این فاصله را جبران کنیم. سخت است، ولی امکانش وجود دارد و ما این هدف را دنبال می‌کنیم.

اومانا درباره عدم دعوتش به تیم‌ملی در آخرین بازی دوستانه کاستاریکا خاطرنشان کرد: البته در این‌باره باید از سرمربی تیم ملی کاستاریکا سوال کنید، ولی به هر حال فاصله‌زیادی که وجود دارد می‌تواند یکی از دلایل باشد، چون آمد و رفت سخت خواهد بود.

باشگاه پرسپولیس مایکل اومانا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر