کد خبر: 239006 A

کمیته روابط بین الملل اعلام کرد؛

طبق نامه ای از سوی سازمان لیگ برتر به سه باشگاه تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس و فولاد خوزستان، این باشگاه ها تا ۲۴ دی ماه مهلت دارند تا مدارک خود را به کمیته روابط بین الملل ارسال کنند.

کمیته روابط بین المللی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که تیم های تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان تا ۲۴ دی ماه مهلت دارند مدارک خود را برای ثبت نام در لیگ قهرمانان آسیا به این کمیته ارایه کنند.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه کمیته روابط بین الملل این فدراسیون آمده است: با توجه به این که تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا باید اعلام آمادگی کنند، باشگاه نفت تهران به دلیل حضور در دیدار پلی آف که ۲۸ بهمن ماه برگزار می شود، تا ۱۴دی ماه مهلت داشت مدارک و اسامی بازیکنان و کادر فنی خود اعلام کند که این تیم با ارسال مدارک کامل، آمادگی خود را برای حضور در این مسابقات اعلام کرد.

طبق نامه ای که از سوی سازمان لیگ برتر در تاریخ یکم دی ماه به سه باشگاه تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان ارسال شده است، این باشگاه ها تا ۲۴ دی ماه مهلت دارند تا مدارک خود را به کمیته روابط بین الملل ارسال کنند.

تاکنون این سه باشگاه بخشی از مدارک لازم برای حضور لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا را به این کمیته ارسال کرده اند و فعالیتهای مربوط به ثبت نام و حضور تیم ها توسط کمیته روابط بین الملل در حال پیگیری است.

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز دی ماه روابط بین الملل سازمان لیگ فدراسیون فوتبال فولاد خوزستان لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر