کد خبر: 241558 A

جهت شفاف‌سازی اسناد مالی قدم برداشته‌ایم؛

مقرر شد در اسرع‌وقت مدارک‌تکمیلی مورد نیاز سازمان خصوصی‌سازی با هماهنگی مجمع به آنها تقدیم شده و نسبت به رفع موانع‌احتمالی اقدام شود.

سخنگوی هیات‌مدیره باشگاه‌استقلال ضمن تشریح جلسه هیات‌مدیره باشگاه گفت: به دلیل کامل‌نبودن اطلاعات اظهار شده از سوی مسئولان خصوصی‌سازی به مساله خصوصی سازی ورود نکردیم.

به گزارش ایلنا، سید سعید افجه‌ای درباره جلسه روز گذشته اعضا هیات مدیره گفت: ابتدا لازم می‌دانم برد تیم ملی فوتبال ایران در بازی برابر بحرین را به تمامی مردم و هواداران فوتبال تبریک بگویم. جلسه روز گذشته اعضا هیات‌مدیره در غیاب افشارزاده و معینی و با حضور دیگر اعضا در ساختمان‌باشگاه تشکیل شد.

وی ادامه داد: در ابتدا بحثمفصلی درباره روند خصوصی‌سازی بین اعضا انجام شد. وظیفه سنگین واگذاری باشگاه استقلال به بخش‌خصوصی از اولین روز انتخاب این هیات‌مدیره و بعد از این تا پایان‌سال مالی از طرف مجمع بر عهده ما گذاشته شده، هیات‌مدیره نیز برای تسریع در مصوبه مجلس محترم همواره در این راستا قدم برداشته و می‌دارد و علیرغم موانعی که از نظر تکمیل اسناد موجود داشتیم نسبت به حل اینگونه معضلات اقدام نموده و جهت شفاف‌سازی اسناد مالی قدم برداشته‌ایم. به این ترتیب مقرر شد در اسرع‌وقت مدارک‌تکمیلی مورد نیاز سازمان خصوصی‌سازی با هماهنگی مجمع به آنها تقدیم شده و نسبت به رفع موانع‌احتمالی اقدام شود.

سخنگوی باشگاه استقلال با تاکید بر این موضوع که هیات‌مدیره قصد ورود به مساله قیمت‌گذاری را ندارد، افزود: در رابطه با قیمت‌گذاری که اعلام شده، با توجه به اینکه شرایط نهایی در چند روز آینده به عنوان شرایط مزایده اعلام خواهد شد، مقرر شد که با توجه به صحبت‌های رئیس سازمان خصوصی‌سازی از هفته آینده اقدام شود. ما نیز منتظر رسیدن اطلاعات کامل از طرف سازمان هستیم و اگر لازم باشد به این مساله برای مشخص‌کردن نقشه راه ورود خواهیم کرد و ورود ما برای تاثیرگذاری بر روی قیمت یا شرایط واگذاری نیست و تنها مجری مصوبات مجمع و نهایتا سازمان خصوصی‌سازی هستیم. بدیهی است این امر بدون فوت وقت بعد از اعلام سازمان خصوصی‌سازی انجام خواهد گرفت و به اطلاع مردم خواهد رسید.

او ادامه داد: موضوع بعدی رسیدگی به وضعیت تیم در نقل و انتقالات نیم فصل دوم بود. در نیم فصل دوم ۵ ورودی و ۵ خروجی داشتیم و ۲ تغییر نیز در لیست زیر ۲۳ سال داشتیم و برای تامین بودجه این بازیکنان بحثو تبادل نظر شد که به نتایج مطلوبی برای تعیین تاریخ پرداخت قرارداد این بازیکنان قبل از پایان فصل دست یافتیم. مورد بعدی استماع گزارش مفصلی از مدیریت آکادمی بود. مقرر شد جهت تامین بودجه آکادمی اقداماتی صورت گیرد تا بخشی از بودجه تعیین شده برای تیم‌های پایه را پرداخت کنیم تا اعضای این تیم‌ها بتوانند در ادامه راه خود نیز نتایج مطلوبی کسب کنند.

افجه‌ای در پایان تصریح کرد: در نهایت گزارش اردوی‌ کیش تیم بزرگسالان قرائت شد و بر اساس گزارش واصله اردو در وضعیت مناسبی قرار دارد و کادر فنی رضایت خود را از شرایط این اردو اعلام کرده‌اند و ما نیز به تبع آن از این اردو راضی هستیم و ان‌شاءالله که تیم با آمادگی و سلامتی کامل این اردو را به پایان رسانده و به تهران باز گردد.

سید سعید افجه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر