کد خبر: 241776 A

چیز خاصی از بحرین ندیدم؛

قطر از بحرین ضعیف تر است. درست است که امارات ۴ تا به قطر زد اما فاصله آنها اینقدر نیست. بازی با قطر راحت تر از بحرین است چون بحرین قدرتی و فیزیکی است

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: پیروزی مقابل بحرین برای شروع به کار ما در جام ملت‌های آسیا خیلی مهم بود.

ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: برد برابر بحرین برای شروع کار ما در جام ملت‌های آسیا مهم بود، چراکه از نظر روحی و روانی و اعتماد به نفس شرایط ما را بهتر کرد. البته انتظار بازی بهتری از ایران داشتیم، چون گروه ما سخت نیست. در هر صورت برد خوبی در اولین بازی آوردیم.

وی در مورد بحرین گفت: بحرین در حد و اندازه‌ای که از آن تعریف می‌کردند؛ نبود و چیز خاصی از آنها ندیدیم. بحرین، امارات و قطر تیم‌های درجه ۲ آسیا هستند و انتظار بیشتری از تیم ملی داشتیم، اما برد ما مقابل بحرین برای شروع کار خوب بود. امیدوارم اگر از این گروه بالا بیاییم، در مراحل بعد به مشکل نخوریم.

این مربی فوتبال افزود: بازی‌بعدی ما با قطر است. قطر از بحرین ضعیف‌تر است. درست است امارات ۴ تا به قطر زد، اما فاصله آنها اینقدر نیست. بازی با قطر راحت‌تر از بحرین است، چون بحرین قدرتی و فیزیکی است و در کل مشکل‌خاصی برای صعود از این گروه نمی‌بینم.

قاسمپور در پایان گفت: فکر می‌کنم تیم ما هم مثل کره‌جنوبی، استرالیا و ژاپن برای قهرمانی در این جام از بقیه تیم‌ها بیشتر شانس دارد و مدعیان‌اصلی همین ۴ تیم هستند. این ۴ تیم شانس بیشری برای رسیدن به نیمه‌نهایی و حتی فینال دارند. تیم پدیده‌ای نمی‌بینم که بتواند معادلات را به هم بریزد و در حد این ۴ تیم ظاهر شود، بنابراین ما می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.

اعتماد به نفس ایران بازی بحرین تیم ملی جام ملت های آسیا ژاپن قطر کره جنوبی نیمه نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر