کد خبر: 241869 A

چند خبر از سرخ‌پوشان؛

دو بازیکن خارجی که تلاش می‌شد در اردوی امارات در جمع سرخ پوشان حاضر شوند تا سرمربی درباره شرایط آنها جهت پیوستن به پرسپولیس تصمیم‌گیری کند، در تهران به تیم ملحق می‌شوند.

دو بازیکن خارجی که تلاش می‌شد در اردوی امارات در جمع سرخ پوشان حاضر شوند تا سرمربی درباره شرایط آنها جهت پیوستن به پرسپولیس تصمیم‌گیری کند، در تهران به تیم ملحق می‌شوند.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان برای استفاده از سهمیه جذب ۲ بازیکن‌آزاد روی یک هافبک وسط برزیلی و یک دفاع چپ ازبکستانی نظر دارد. سرمربی سرخ‌پوشان پس از مطالعات مختلف و ارزیابی عملکرد تعدادی از بازیکنان، بر اساس فیلم بازی‌هایشان، با توجه به پست‌های مورد نیاز، نفراتی را گزینش کرد که این دو بازیکن جزو آنها بودند.

وی تصمیم داشت در اردوی امارات این دو بازیکن را در تمرینات ارزیابی کند اما این نفرات در تهران کنار تیم قرار می‌گیرند. دلیل این تغییر برنامه آن بود که در کشورهای مبدا هفته کاری از امروز آغاز شده است و تا مرحله صدور رواید و الحاق بازیکنان به امارات صورت می‌گرفت. نفرات مورد نظر در روزهای پایانی اردو به تیم می‌پیوستند و به همین دلیل مقرر شد اقدامات برای صدور روادید سفر آنها به تهران صورت بگیرد.


همچنین با توجه به حل مشکل خروجی و اقدام برای دریافت روادید، علی علیپور به جمع سرخپوشان ملحق می‌شود. علی علیپور با توجه به اینکه از معافیت‌تحصیلی بهره می‌برد، باید مجوز خروج از کشور را با طی مراحل‌اداری دریافت می‌کرد. با توجه به اینکه اعلام شد، مشکل حل‌شده و اقدام برای دریافت روادید نیز توسط باشگاه انجام شد و قرار است با صدور روادید، علیپور هم به جمع سرخ‌پوشان اضافه شود.

حسین عبدی، محسن بنگر و مهرداد کفشگری با صدور روادید به کاروان سرخ‌پوشان ملحق شدند. مشکل روادید حسین عبدی، محسن بنگر و مهرداد کفشگری با پیگیری‌های صورت گرفته، برطرف شد و این نفرات که دیروز موفق به همراهی سرخپوشان نشدند، امشب با پرواز ساعت ۱۸، تهران را به مقصد دوبی ترک کرده و از آنجا، زمینی راهی اردوی تیم در رأس‌الخیمه خواهند شد.

خارجی‌های پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر