کد خبر: 241870 A

بدون مشکل به محل اردو رسیدیم؛

با توجه به بازی‌های تدارکاتی که داریم قطعا یکی از موثرترین اردوها خواهد بود. ضمن آنکه قرار است بچه‌های دیگر هم امشب به ما اضافه شوند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینجا همه چیز مهیا است و بچه‌هایی که مشکل ویزا داشتند، هم امشب به جمع ما ملحق می‌شوند.

به گزارش ایلنا، محمود خوردبین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در بیان شرایط تیم در اردوی رأس الخیمه افزود: هیچ مشکلی احساس نمی‌شود. دیشب بدون هیچ مشکلی به محل اردو رسیدیم و امروز هم اولین تمرین را با همکاری خوب مسوولان باشگاه الامارات در زمین آنها انجام دادیم.

وی ادامه داد: تمام هماهنگی‌ها برای این اردو توسط باشگاه انجام شده بود و الامارات هم جزو تیم‌هایی است که صحبت شده تا یک بازی دوستانه با آنها داشته باشیم. البته بازی‌های دوستانه بعد از هماهنگی نهایی اعلام خواهد شد.

سرپرست سرخ‌پوشان خاطرنشان کرد: اینجا شرایط آب و هوایی عالی است تا کادر فنی بتواند برنامه‌های آماده‌سازی خود را دنبال کند. روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم و با توجه به بازی‌های تدارکاتی که داریم قطعا یکی از موثرترین اردوها خواهد بود. ضمن آنکه قرار است بچه‌های دیگر هم امشب به ما اضافه شوند.

خوردبین در پایان تصریح کرد: برگزاری این اردو در خارج از ایران با توجه به اینکه باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم و بچه‌ها باید با این شرایط آشنا شوند، فرصت خوبی برای بازی با تیم‌های مطرح در منطقه است تا بچه‌ها به یک ارزیابی از توان حریفان آسیایی و عملکرد خود نیز برسند.

محمود خوردبین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر