کد خبر: 242214 A

در دیدار تدارکاتی در امارات؛

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه آینده دومین بازی دوستانه خود در جریان اردوی امارات را برگزار خواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس که در جریان اردوی امارات دو بازی تدارکاتی خواهد داشت، ساعت ۱۸ فردا اولین بازی دوستانه خود را برابر تیم بنیادکار ازبکستان برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، محمود خوردبین با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه احتمال صعود دیگر تیم ازبکستانی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد، این بازی فرصت خوبی برای آشنایی بچه‌ها خواهد بود. البته اگر این اتفاق هم روی ندهد این بازی یک تجربه و محک خوب خواهد بود. این بازی در ورزشگاه جبل علی برگزار می‌شود و ما بعداز‌ظهر فردا برای این بازی عازم خواهیم شد. ورزشگاه جبل علی در مسیر دوبی به ابوظبی در فاصله ۴۰ کیلومتری دوبی قرار دارد.

همچنین تیم فوتبال پرسپولیس شنبه آینده دومین بازی دوستانه خود در جریان اردوی امارات را برگزار خواهد کرد. پرسپولیس در دومین بازی دوستانه خود برابر تیم رأس‌الخیمه به میدان می‌رود که در این صورت، بازی در همین شهر انجام می‌شود.

پرسپولیسی‌ها که در هتل مانگرو شهر رأس‌الخیمه مستقر هستند، صبح امروز تمرینات خود را با حضور در سالن بدنسازی دنبال کرندد. سرخ‌پوشان صبح امروز هم به سالن وزنه رفتند و به کار با دستگاه‌های بدنسازی پرداختند و در نوبت بعدازظهر هم تمرین دیگری خواهند داشت.

ایران بازی پرسپولیس فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تیم دومین امارات رأس الخیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر