کد خبر: 242216 A

اختلاف امتیازها را کاهش می‌دهیم؛

صد در صد می‌خواهیم اختلاف امتیازمان با صدر جدول را کاهش دهیم و تنها هدف ما در این فصل قهرمانی است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

مدافع هافبک استقلال می‌گوید با چند بازی تدارکاتی دیگر تمامی بازیکنان به هماهنگی مطلوبی خواهند رسید.

به گزارش ایلنا، یعقوب کریمی درباره وضعیت اردو کیش آبی‌پوشان گفت: شکر خدا همه چیز اینجا خوب است. فشار بالایی را داریم تحمل می‌کنیم و امیدوارم این زحمت‌ها و تلاش‌ها در ادامه لیگ به ما کند. یک بازی با خوب نیز با پدیده مشهد برگزار کردیم.

بازیکن جوان آبی‌ها افزود: ما فشار زیادی را قبل از بازی در تمرینات تحمل کرده بودیم و در حال بدنسازی هستیم. همچنین ما فقط ۱۲ نفر بودیم، ولی آنها دو تیم کامل داشتند و از تمام پتانسیل خود استفاده کردند، اما ما با ۱۲ نفر خیلی‌خوب کار کردیم و عملکرد مطلوبی داشتیم.

وی درباره هماهنگی بازیکنان تازه وارد با بازیکنان قدیمی استقلال تصریح کرد: خریدهای خوبی در نیم فصل داشتیم و بازیکنان خوبی به ما ملحق شدند. فکر می‌کنم مقداری زمان ببرد تا هماهنگی مطلوب حاصل شود و با انجام چند بازی تدارکاتی دیگر می‌توانیم هماهنگ‌تر شویم.

کریمی درباره شرایط تیمش برای ادامه مسابقات اضافه کرد: صد در صد می‌خواهیم اختلاف امتیازمان با صدر جدول را کاهش دهیم و تنها هدف ما در این فصل قهرمانی است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

وی در پایان درباره احتمال حضور در سمت چپ دفاع استقلال در نیم فصل دوم اظهار کرد: در نیم فصل اول نیز چند بازی در این منطقه از زمین به میدان رفتم و اگر کادر فنی و امیر قلعه‌نویی از من بخواهد باز هم در این منطقه بازی خواهم کرد. تابع تصمیمات کادر فنی هستم و سعی می‌کنم در هر نقطه‌ای از زمین که به میدان رفتم عملکرد خوبی داشته باشم.

یعقوب کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر