کد خبر: 244003 A

سئول و الزمالک، مشتری نلو؛

وینگادا از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کرد تا باقی مانده قرارداد خود که مبلغی در حدود ۱۸۰ هزار دلار می‌شود را از فدراسیون فوتبال کشورمان دریافت کند.

پرونده شکایت سرمربی سابق تیم ملی فوتبال امید از مسئولان فدراسیون فوتبال در مراحل‌نهایی قرار دارد و به زودی این مربی پرتغالی باقی مانده قرارداد خود را دریافت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از ناکامی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره، نلو وینگادا سرمربی پرتغالی تیم امید، راهی کشورش شد، اما به دلیل مشکلات مالیاتی دیگر نتوانست به ایران بازگردد. در همین حال، مسئولان فدراسیون‌فوتبال، پایان قرارداد با وی را اعلام و برای تیم امید مربی جدید انتخاب کردند.

بعد از این اتفاقات، وینگادا از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کرد تا باقی مانده قرارداد خود که مبلغی در حدود ۱۸۰ هزار دلار می‌شود را از فدراسیون فوتبال ما دریافت کند.(به این مبلغ طلب دستیاران پرتغالی و ایرانی وی را هم اضافه کنید که در مجموع رقمی بالغ بر یک میلیارد تومان می‌شود)

بر اساس اخبار جدید، شکایت‌وینگادا در فیفا در مراحل‌پایانی قرار دارد و این پیرمرد پرتغالی به زودی طلب خود از فدراسیون را دریافت خواهد کرد. به این ترتیب، سرمربی پیشین تیم پرسپولیس حداکثر تا ۲ - ۳ ماه آینده طلب خود را از فدراسیون می‌گیرد.

آخرین خبر در مورد سرمربی سابق تیم ملی امید اینکه وی از ۲ باشگاه الزمالک‌مصر و اف سی سئول کره‌جنوبی پیشنهاد دارد که البته تاکنون به هیچ‌یک از آنها پاسخ نداده، هر چند وی بیشتر مایل است در کره مربیگری کند.

ایران بازی پرسپولیس تیم ملی تیم ملی فوتبال دلار فدراسیون فوتبال فیفا کره جنوبی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر