کد خبر: 246432 A

نه موافقم، نه مخالف؛

در این مقطع زمانی از متولیان ورزش و فدراسیون فوتبال تقاضا دارم تا با برپایی سمیناری از کی‌روش بخواهند تا برنامه‌های جام جهانی و جام ملت‌های آ‌سیا را توضیح دهند تا بتوانیم یک تحلیل و سنجش منطقی از عملکرد او داشته باشیم

هافبک سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بنده مخالف و موافق کی‌روش نیستم، اما سرمربی تیم ملی باید دستاوردهایش در این مدت را توضیح دهد.

داریوش یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: جام ملت‌های آسیا تمام شد، اما همچنان چالش بین موافقین و مخالفان کی‌روش در اوج خود است. بنده مخالف یا موافق کی‌روش نیستم و دلیل آن کاملا واضح است چون از برنامه‌های سرمربی تیم ملی خبر نداشته و ندارم بنابراین آگاهی لازم برای تحلیل و نقد عملکرد ایشان را ندارم اما ابتدا به ساکن از زحمات ایشان سپاسگزارم.

این ملی‌پوش سابق افزود: در این مقطع زمانی از متولیان ورزش و فدراسیون فوتبال تقاضا دارم تا با برپایی سمیناری از کی‌روش بخواهند تا برنامه‌های جام جهانی و جام ملت‌های آ‌سیا را توضیح دهند تا بتوانیم یک تحلیل و سنجش منطقی از عملکرد او داشته باشیم و دستاورد حضور ۴ساله کی‌روش در ایران روشن شود تا تص۲میم‌گیری برای آینده با آمار و ارقام صورت گیرد نه با گمانه‌زنی!!

وی ادامه داد: کی‌روش باید بداند مربیان افرادی حرفه‌ای هستند که برابر با دستمزدی که دریافت می‌کنند باید پاسخگوی نتیجه در حیطه کار خود باشند، ضمناً وی باید نسبت به نظرات سایر مربیان و کارشناسان بردبارانه رفتار کنند، حتی اگر این نظرات غلط باشد باید گوش شنوا داشته باشند فارغ از اینکه بخواهند این نظرات را بپذیرند یا رد کنند.

یزدانی در پایان گفت: توضیح برنامه‌ها از سوی سرمربی تیم ملی یک پدیده جدید نیست و در کشورهایی مثل هلند، بلژیک و آمریکا بعد از جام جهانی تجربه شده است.

آمار و ارقام ایران بلژیک تیم ملی فوتبال جام جهانی جام ملت های آسیا سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال ملی پوش هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر