کد خبر: 246492 A

امیدها محک جدی خوردند؛

ما بیشتر به دنبال هماهنگی و شناخت بیشتر از تیم بودیم که خوشبختانه این امر اتفاق افتاد.

سرمربی تیم ملی امید بعد از پایان اردوی آماده‌سازی در ترکیه گفت: ما بیشتر به دنبال هماهنگی و شناخت بیشتر از تیم بودیم که خوشبختانه این امر اتفاق افتاد.

به گزارش ایلنا، محمد خاکپور درباره در این دیدار گفت: خوشبختانه بازی فوق‌العاده خوبی بود و تیم امید در مقابل اوکراین که یکی از بهترین تیم‌های اروپا است و نتایج‌خوبی در این رده سنی کسب کرده، محک جدی خورد. یکی از نکات مثبت این بازی فوتبال قابل‌قبول و با برنامه‌ای بود که بازیکنان ما به نمایش گذاشتند و دستورات کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کردند.

سرمربی تیم ملی امید با اشاره به عملکرد خوب دروازه‌بان تیم امید در ضربات پنالتی گفت: محمدرضا اخباری عملکرد خیلی خوبی در ضربات پنالتی داشت و چندین بار تیم ما را به بازی برگرداند و در نهایت با مهار ضربه آخر پیروزی نصیب تیم ما شد. البته در بازی های تدارکاتی، نتیجه اهمیت چندانی ندارد و ما بیشتر به دنبال هماهنگی و شناخت بیشتر از تیم بودیم که این اتفاق افتاد. ضمن اینکه نکته مهم این بازی، عوض‌کردن بازی باخته با تساوی و بعد از آن با پیروزی بود که بسیار حائز اهمیت است.

خاکپور افزود: خوشبختانه همدلی و وحدت و حس رقابت سالمی که بین بازیکنان وجود دارد، انگیزه آنها را برای موفقیت و کسب پیروزی دو چندان کرده و با جان و دل و با تمام وجود در زمین مسابقه تلاش می‌کنند. کادر فنی تیم امید نیز نهایت تلاشش را انجام می‌دهد تا این روحیه بردخواهی و نباختن در تیم تقویت شود.

سرمربی امید درباره برپایی اردوی آنتالیا و میزان رضایت‌مندی از آن گفت: همانطور که قبلا هم گفتم یکی از بهترین اردوهایی بود که به شخصه تجربه کردم و نهایت تلاش‌مان را انجام دادیم تا بهترین استفاده را از امکانات و شرایط بوجود آمده ببریم که علیرغم زمان کمی که در اختیار داشتیم این اتفاق افتاد و شبیه‌سازی تمرینات و مسابقات به بازی‌های فشرده مرحله گروهی فروردین‌ماه، صورت گرفت و جا دارد از مدیریت تیم، مایلی‌کهن و تقوی، کادر فنی، بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات تیم تشکر کنم که در برگزاری خوب و موثر این اردو نقش بسزایی داشتند.

خاکپور درباره برنامه آتی تیم امید گفت: انجام بازی تدارکاتی در کویت که اواسط اسفندماه برگزار خواهد شد، برنامه بعدی تیم امید خواهد بود و امیدواریم بعد از آن هم زمان کافی برای برپایی اردوی نهایی در تهران به ما داده شود و باشگاه‌ها و مسولان سازمان لیگ کمک حال تیم امید باشند.

سرمربی تیم امید در پایان به تمجید از عملکرد تیم ملی بزرگسالان در جام ملت‌های آسیا پرداخت و گفت: بازیکنان تیم ملی نهایت تلاش خود را برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا انجام دادند و همانطور که همه دیدند با قدرت از مرحله گروهی صعود کردند. در بازی با عراق هم نهایت تلاش شان را کردند و در حالیکه زمان زیادی را ۱۰ نفره بازی کردند، بازی را به تساوی کشاندند و در ضربات پنالتی که شانس تیم‌ها برابر است، شانس با تیم ما یار نبود و بازی را واگذار کردیم.

محمد خاکپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر