کد خبر: 246894 A

ملی‌پوشان ما خسته‌اند؛

آخرین حرفی که از افشارزاده شنیدم این بود که گفت قلعه‌نویی تا آخر فصل در استقلال است و مدیرعامل و هیات مدیره از او حمایت می کنند و اگر غیر از این باشد باید به خودمان شک کنیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال مدعی شد که هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه از امیر قلعه‌نویی حمایت می‌کنند و سرنوشت او به یک بازی بستگی ندارد و حتی اگر مقابل سپاهان هم نتیجه نگیرد سرمربی استقلال به کارش ادامه خواهد داد.

گفت‌وگوی میرشاد ماجدی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

گویا قرارداد هلمکه را فسخ کرده‌اید. این خبر صحت دارد؟
بله، قرارداد هلمکه با توفیق طرفین فسخ شد چون پای او باید جراحی می‌شد و حداقل ۶ هفته کنار ما نبود و به همین خاطر به صورت توافقی جدا شد.

این جدایی برای شما بار مالی داشت؟
به هرحال وقتی قراردادی بسته می‌شود و می‌خواهید آن را فسخ کنید، باید هزینه‌ای را پرداخت کنید و رایگان نیست. نمی‌دانم باشگاه چقدر برای این مسئله هزینه کرده اما قرارداد هلمکه فسخ شد.

هلمکه بازیکنی بود که بتواند به استقلال کمک کند؟
قطعاً می‌توانست. به هر حال بازیکنی را گرفته بودیم که به ما کمک کند چون هلمکه یکی از بهترین‌های لیگ فنلاند بود و از ۲۵ بازی ۲۰ بازی را بهترین بازیکن میدان شده بود و می‌توانست به ما کمک کند.

بازیکنی را جایگزین هلمکه خواهید کرد؟
فعلا که قرارداد او فسخ شده و حالا نظر کادرفنی است و قطعا یک جالی خالی خواهیم داشت اما فعلا صحبتی نشده است.

این هفته میزبان سپاهان هستید. این بازی را چطور می‌بینید؟
بازی ما و سپاهان همیشه یک بازی دیدنی بوده و سپاهان هم از تیم‌های خوب لیگ است اما چون در آزادی بازی می‌کنیم با توجه به آمادگی خوبی که بچه‌های ما دارند، نمایش خوبی خواهیم داشت و قطعاً دنبال ۳ امتیاز بازی خواهیم بود. این دیدار برای ما خیلی مهم است هرچند که ملی‌پوشان ما از نظر جسمی و روحی خسته‌اند اما مجبورند که جمعه بازی کنند.

شایعه شده جمعه نتیجه نگیرید موقعیت قلعه‌نویی به خطر می افتد. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
من چنین چیزی نشنیده‌ام. آخرین حرفی که از افشارزاده شنیدم این بود که گفت قلعه‌نویی تا آخر فصل در استقلال است و مدیرعامل و هیات مدیره از او حمایت می کنند و اگر غیر از این باشد باید به خودمان شک کنیم چون قلعه نویی مربی کوچکی نیست که با یک بازی موقعیتش به خطر بیفتد.

استقلال امیر قلعه نویی بازی جراحی فوتبال قلعه نویی نتیجه سپاهان فسخ هلمکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر