کد خبر: 247125 A

هفته بیستم لیگ برتر فوتسال؛

در دیگر دیدارهای هفته بیستم، فردا حفاری در اهواز میزبان میثاق تهران است. گیتی‌پسند و مس سونگون ورزقان در اصفهان به مصاف هم می‌روند و دیدار فردوسی مشهد و پایاسازه تبریز هم در مشهد برگزار می‌شود.

دیدار تیم‌های شهرداری ساوه و تاسیسات دریایی از هفته بیستم لیگ برتر فوتسال با تساوی به پایان رسید و در دیگر با‌زی‌ها مقاومت البرز برابر شهید منصوری به برتری دست یافت و دیدار شهروند ساری و ماهان تندیس قم هم مساوی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران از ساعت ۱۶ امروز(پنج‌شنبه ۹ بهمن) با انجام ۳ دیدار آغاز شد که در یکی از این دیدارها تیم صدرنشین تاسیسات دریایی در خانه تیم انتهای جدولی شهرداری ساوه به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۲ بر ۲ نرسید.

گل‌های تاسیسات دریایی را در این دیدار که وحید شمسایی، کاپیتان و سرمربی خود را به دلیل محرومیت دراختیار نداشت، سعید عباسی و حمید احمدی به ثمر رساندند و برای شهرداری هم مجتبی مریدی‌زاده و طه مرتضوی گلزنی کردند. با این نتیجه تغییری در صدر و قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال ایران بوجود نیامد.

شهروند ساری و ماهان تندیس قم برگزارکننده دیگر دیدار امروز در ساری بودند که ابتدا سعید بلباسی برای میزبان گلزنی کرد و در ادامه ماهان تندیس با گل‌های علیرضا وفایی(۲ گل) و مسلم اولادقباد، ۳ بر یک از حریف پیش افتاد. بعد از به ثمر‌رسیدن این گل‌ها حمیدرضا ره‌انجام اختلاف را برای میزبان به حداقل رساند اما ابوالقاسم عروجی یک‌بار دیگر برای ماهان تندیس گلزنی کرد تا حساب کار ۴ بر ۲ شود. در دقایق پایانی محمود لطفی با زدن ۲ گل برای میزبان بازی را به تساوی ۴ بر ۴ کشاند.

ماهان تندیس با این تساوی ۳۳ امتیازی شد و در رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند و شهروند ساری هم با ۱۸ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

مقاومت البرز هم امروز یک برد ارزشمند مقابل شهید منصوری به دست آورد. شاگردان رضا فلاح این دیدار را بسیار خوب آغاز کردند و موفق شدند با گلزنی‌های نادر حنیفی، نعیم سنگ‌فروش، بهرام تکاملی و مهرداد قنبرزاده، ۴ بر صفر از حریف پیش بیفتند. حمید نصیری هم موفق شد ۲ بار دروازه مقاومت را باز کند اما درخشش او برای فرار شهید منصوری از شکست کافی نبود.

مقاومت با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و در رده یازدهم جدول قرار گرفت. شهید منصوری هم با این شکست و با ۲۸ امتیازی که از قبل داشت، موقتاً در رتبه هفتم جدول باقی ماند. در صورتی‌که دبیری تبریز فردا مقابل فرش‌آرای مشهد به برتری برسد، شهید منصوری در جدول رده‌بندی لیگ یک پله نزول خواهد داشت.

در دیگر دیدارهای هفته بیستم، فردا(جمعه ۱۰ بهمن) حفاری در اهواز میزبان میثاق تهران است. گیتی‌پسند و مس سونگون در اصفهان به مصاف هم می‌روند و دیدار فردوسی مشهد و پایاسازه تبریز هم در مشهد برگزار می‌شود. این دیدارها از ساعت ۱۶ آغاز خواهند شد.

لیگ برتر فوتسال وحید شمسایی تاسیسات دریایی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر