کد خبر: 251623 A

صبا ۲ – تراکتورسازی ۳؛

دیدار تیم‌های صبای قم و تراکتورسازی از ساعت ۱۵:۳۰ با قضاوت جواد شرفی در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز شد که این دیدار با شکست ۳ بر ۲ میزبان به پایان رسید.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و تراکتورسازی تبریز با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تراکتورسازان به پایان رسید تا این تیم شکست خانگی هفته گذشته را جبران کند.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های صبای قم و تراکتورسازی از ساعت ۱۵:۳۰ با قضاوت جواد شرفی در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز شد که این دیدار با شکست ۳ بر ۲ میزبان به پایان رسید.

ترکیب صبا:مهرداد طهماسبی، محمد امین آرام طبع، ابوالفضل ابراهیمی، محمد اوسانی، غلامحسین بادامکی، فرشید باقری، سعید مهدی پور، وحید علی آبادی، پیروز قربانی، ایوب کلانتری و حسین کوشکی

ترکیب تراکتورسازی:عیسی اندوی، احمد امیر کامدار، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، خالد شفیعی، فردین عابدینی، میرهانی هاشمی، مهدی کیانی، حبیب گردانی، ادینهو و سامان نریمان جهان

تراکتورسازی در نیمه نخست با ۲ گل سامان نریمان جهان در دقیقه ۲۳ و لوسیانو ادینیو در دقیقه ۳۶(پنالتی) از حریف پیش افتاد. خالد شفیعی از تراکتورسازی و حسین بادامکی از صبا هم بازیکنان اخطاری نیمه نخست بودند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۰ حسین بادامکی دروازه تراکتور را باز کرد تا اختلاف را به حداقل برساند اما ۶ دقیقه بعد آندرانیک تیموریان نخستین گل‌اش را با پیراهن تراکتورسازی به ثمر رساند تا نتیجه بازی ۳ بر یک شود.

۲دقیقه پس از این گل بازهم حسین بادامکی برای میزبان گلزنی کرد تا شاگردان تارتار امیدوارانه بازی را ادامه دهند اما این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

تراکتورسازان با ۳ امتیاز این دیدار با ۳۵ امتیاز در رده چهارم ایستادند. صبا هم با این شکست ۲۵ امتیازی باقی ماند اما به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس در رتبه هشتم جدول قرار گرفت.

لیگ برتر صبا تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر