کد خبر: 251630 A

فولاد صفر - سپاهان یک؛

سپاهان که در نیمه نخست بازی برتری نسبت به میزبان به نمایش گذاشته بود دقیقه ۲۱ روی ارسال کوتاه موسی‌اف در محوطه جریمه فولاد و شوت سرضرب مهدی شریفی دروازه میزبان را باز کرد.

نیمه نخست دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۷:۳۰ امروز با قضاوت حسین زرگر در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد که در پایان نیمه نخست، سپاهانی‌ها با تک گل مهدی شریفی برنده به رختکن رفتند.

ترکیب فولاد:علی سلیمی، امید خالدی(۳۹ بهمن کامل)، احمد آل‌نعمه، مهدی بدرلو، یوسف وکیا، محسن مسلمان، ماتیاس چاگو، مهرداد جماعتی، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری و آلویز نونگ

ترکیب سپاهان:رحمان احمدی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، احسان حاج‌صفی، وریا غفوری، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، سعید قائدی فر، مهدی شریفی، فوزیل موسی اف و علی کریمی

سپاهان که در نیمه نخست بازی برتری نسبت به میزبان به نمایش گذاشته بود دقیقه ۲۱ روی ارسال کوتاه موسی‌اف در محوطه جریمه فولاد و شوت سرضرب مهدی شریفی دروازه میزبان را باز کرد تا هشتمین گل فصل خود را به ثمر برساند و بعد از ادینیو و شهباززاده در رده سوم گلزنان برتر لیگ قرار بگیرد.

در ادامه فولاد حملات پراکنده‌ای روی دروازه سپاهان انجام داد اما مهاجمان این تیم بویژه الویس نانگ در گشودن دروازه رحمان احمدی ناکام ماندند تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان برسد.

فولاد خوزستان سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر