کد خبر: 251645 A

فولاد صفر – سپاهان یک؛ ‌

سپاهان با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و در وضعیتی مشابه با استقلال و فولاد قرار گرفت اما به دلیل گل زده بیشتر از فولاد و کمتر از استقلال در رده سوم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۷:۳۰ امروز با قضاوت حسین زرگر در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد که سپاهان با کسب پیروزی یک بر صفر علاوه بر صعود به رتبه سوم جدول، استقلال را هم به رتبه دوم فرستاد.

ترکیب فولاد:علی سلیمی، امید خالدی(۳۹ بهمن کامل)، احمد آل‌نعمه، مهدی بدرلو، یوسف وکیا، محسن مسلمان(۶۱ محمد قاضی)، ماتیاس چاگو، مهرداد جماعتی، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری، آلویز نونگ

ترکیب سپاهان:رحمان احمدی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، احسان حاج‌صفی، وریا غفوری، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، سعید قائدی فر(۶۴ حسین پاپی)، مهدی شریفی، فوزیل موسی اف، علی کریمی

سپاهان در نیمه نخست و با گل دقیقه ۲۱ مهدی شریفی که روی ارسال کوتاه موسی‌اف به دست ‌آمد، ‌ پیروز به رختکن رفت. در نیمه دوم فولاد برای جبران گل بارها به دروازه سپاهان حمله کرد اما هوشیاری رحمان احمدی و مدافعان سپاهان مانع از گلزنی شاگردان اسکوچیچ شد تا فولاد در این دیدار خانگی متحمل شکست یک بر صفر شود.

سپاهان با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و در وضعیتی مشابه با استقلال و فولاد قرار گرفت اما به دلیل گل زده بیشتر از فولاد و کمتر از استقلال در رده سوم قرار گرفت. استقلال هم با توجه به شکست فولاد و گل زده بیشتر نسبت به سپاهان و این تیم در رده دوم جدول قرار گرفت.

فولاد خوزستان سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر