کد خبر: 253327 A

رویارویی با هواداران‌سرخ سخت است؛

فکرمی‌کنم برنامه ۹۰ نشان داد که حق ما بوده یا نه اما خودمان را جای داوران می‌گذاریم که چه مشکلاتی دارند و چه امکاناتی به آنها داده‌ایم که انتظار عملکرد بهتری داریم

هافبک تیم فوتبال صبای قم معتقد است که شرایط پرسپولیس نباید کسی را به اشتباه بیندازد چرا که پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و تیم بزرگی است و در هر شرایطی خطرناک پس نباید فکر کنند مقابل این تیم بازی راحتی دارند.

گفت‌وگوی حسین بادامکی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

* در آستانه بازی با پرسپولیس شرایط تیم‌تان چطور است؟
به هرحال ما چند هفته‌ای است که نتیجه نگرفته‌ایم و اوضاع تیم ما نباید خوب باشد اما باید تمام تلاش‌مان را بکنیم تا از پرسپولیس امتیاز بگیریم.

* از وضعیت پرسپولیس خبر دارید؟
پرسپولیس بعد از چند بازی که نتیجه نگرفته بود خدا را شکر بازی قبلی‌اش را برد و شرایطش بهتر شد. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و بازی کردن مقابل آنها سخت است. فکرمی‌کنم بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم.

* اما بعضی‌ها معتقدند شکست دادن این پرسپولیس چندان سخت نیست؟

این بعضی‌ها اشتباه می‌کنند چون پرسپولیس همیشه برای رقبایش پرسپولیس بوده و تیم بزرگی است. شاید به خاطر مشکلات چند هفته‌ای هست که نتیجه نگرفته اما پرسپولیس همیشه پرسپولیس نیست و بازی با آنها خیلی سخت است.

* رویارویی با هواداران پرسپولیس برایت سخت نیست؟
طبیعی است سخت باشد. من ۶ سال در پرسپولیس بودم و هواداران همیشه نسبت به من لطف داشتند و سخت است مقابل آنها بازی کنم اما در حال حاضر نسبت به صبای قم تعهد دارم و باید بازی کنم تا صبا موفق شود.

* در هفته‌های اخیر نسبت به عملکرد داوران خیلی معترض بودید. به نظر خودت این اعتراض‌ها درست بود؟
فکر می‌کنم برنامه ۹۰ نشان داد حق ما بوده یا نه اما خودمان را جای داوران می‌گذاریم که چه مشکلاتی دارند و چه امکاناتی به آنها داده‌ایم که انتظار عملکرد بهتری داریم. باید به داوران کمک کنیم تا اشتباهات آنها کمتر و کمتر شود چون در مقطع حساسی از فصل هستیم و تیم ما روزبه روز به پایین جدول نزدیک‌تر می‌شود. امیدوارم در بازی با پرسپولیس داوری عادلانه باشد و مشکلی نداشته باشد.

* بهترین رتبه‌ای که می‌توانید در این فصل کسب کنید؟
نمی‌توان رتبه خاصی را گفت. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا امتیازات از دست رفته را جبران کنیم هر چند در نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن سخت‌تر است اما تلاش می‌کنیم تا رتبه خوبی در جدول به دست بیاوریم.

بازی پرسپولیس جدول شکر صبای قم فوتبال مشکلات نیم فصل دوم تیم سخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر