کد خبر: 253791 A

نژادفلاح خبر داد:

سرمربی تیم یکی از عوامل عدم نتیجه گیری است. من از درخشان توقع داشتم بتواند به وضعیت پرسپولیس سر و سامان دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن انتقاد از برکناری علی دایی از پرسپولیس، از توافق نهایی با برانکو و قطبی برای هدایت پرسپولبس خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد حسین نژاد فلاح که در برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، گفت: مطمئن هستم وضعیت پرسپولیس حتی برای هواداران استقلال هم نگران کننده است و آنها دوست دارند رقیب خود را در بهترین شرایط ببینند. هوادار پرسپولیس دوست ندارد تیمش را در این وضعیت ببیند و موقع دیدن بازی تیمش استرس داشته باشد که پرسپولیس می برد یا می بازد.

وی با انتقاد از حمید درخشان افزود: سرمربی تیم یکی از عوامل عدم نتیجه گیری است. من از درخشان توقع داشتم بتواند به وضعیت پرسپولیس سر و سامان دهد.

قائم مقام پرسپولیس با تاکید بر اینکه درخشان گزینه اول سرمربیگری پرسپولیس است، ادامه داد: وی همچنان گزینه اول ماست و قطعا برای هر گونه تصمیم گیری نظر مشورتی او را می خواهیم. درخشان اگر فکر می کند می تواند اوضاع پرسپولیس را درست کند، در تیم خواهد ماند ولی در غیر این صورت اگر قرار به چه کنم، چه کنم است، این اجازه را پیدا می کنیم تغییراتی ایجاد کنیم.

وی همچنین تاکید کرد که با برانکو و قطبی توافقاتی داشته، متذکر شد: توافقات نهایی با برانکو و قطبی انجام شده و حل مشکل مالیاتی آنها به عهده ماست، اما اگر تیم موفق به بردن لخویا شود، تغییرات روی نیمکت منتفی خواهد شد.

نژادفلاح همچنین از اخراج علی دایی از پرسپولیس به شدت انتقاد کرد.

وی درباره حضور احتمالی علی کریمی یا مهدی مهدوی کیادر پرسپولیس نیز گفت: من برای همکاری از این دو بزرگ دعوت می‌کنم، اما اینکه با چه عنوانی به ما کمک کنند را خود آنها تعیین می‌کنند.

محمد حسین نژاد فلاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر