کد خبر: 253835 A

گسترش فولاد صفر – استقلال صفر؛

نیمه نخست این دیدار با برتری گسترش فولاد آغاز شد و در این نیمه بازیکنان میزبان توپ را از استقلالی‌ها بهتر به گردش در‌آوردند. استقلال هم کرار را در ترکیب اولیه خود نمی‌دید.

نیمه نخست دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران با تساوی بدون گل تمام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های گسترش فولادتبریز و استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر، در حالی از ساعت ۱۴:۴۵ با قضاوت احمدرضا صالحی در ورزشگاه بنیان‌دیزل تبریز آغاز شد که وزش باد شدیدی از شمال‌شرقی این ورزشگاه، کار استقلالی‌ها را که در نیمه نخست از چپ به راست می‌زدند، دشوار کرده بود.

ترکیب گسترش فولاد:داود نوشی صوفیانی، محسن بیاتی نیا، مگنو باتیستا، میثم نقی زاده، لئوناردو پیمنتا، مرتضی اسدی، جابر انصاری، علیرضا میرشفیعیان، محسن حسینی، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی

ترکیب استقلال:محسن فروزان، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، میلاد نوری، میلاد سلیمان فلاح، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی

نیمه نخست این دیدار با برتری گسترش فولاد آغاز شد و در این نیمه بازیکنان میزبان توپ را از استقلالی‌ها بهتر به گردش در‌آوردند. استقلال هم کرار را در ترکیب اولیه خود نمی‌دید و بیشتر به فکر اداره بازی بود تا حمله به دروازه حریف.

دقیقه ۲۸ سجاد شهباززاده با خطایی که روی هافبک‌های گسترش انجام داد، نخستین کارت زرد این دیدار را ازصالحی گرفت. ۲ دقیقه بعد میلاد فخرالدینی هم با خطای شدید روی مگنو باتیستا، مهاجم میزبان، دومین بازیکن اخطاری استقلال نام گرفت.

دقیقه ۳۳ کرار جای میلاد سلیمان فلاح‌ را گرفت تا شاید استقلال از زیرفشار میزبان خارج شود. ۴ دقیقه بعد عنایتی در حالی که پا به توپ درحال ورود به محوطه جریمه گسترش بود با خطای میرشفیعیان متوقف شد تا او هم با کارت زرد داور جریمه شود و استقلال به یک ضربه ایستگاهی دست پیدا کند که کرار این توپ را به دیوار دفاعی کوبید.

دقیقه ۴۰ سجاد شهباززاده با حرکتی دیدنی مدافع مقابل خود را گوشه محوطه جریمه از پیش‌رو برداشت اما ضربه بی‌دقت او از بالای دروازه صوفیانی به بیرون رفت و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال تهران گسترش فولاد تبریز‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر