کد خبر: 390784 A

ایلنا: دکتر محمد علیزاده اعلام کرد که برگزاری دوره آموزشی توسط بارسلونای اسپانیا لغو شده و شرکت سبز ورزش پاسخگوی آن است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر محمد علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال با تایید مطلب فوق گفت: طی جلسات و نشستهای مکرری که نماینده شرکت سبز ورزش با فدراسیون و آکادمی درباره برگزاری یک دوره مدارس فوتبال با همکاری باشگاه بارسلونا اسپانیا در تهران داشته است قرار شد تا این دوره بدون دریافت هزینه از خانواده ها و در تهران برگزار شود.

 وی افزود: علیرغم گذشت دو ماه از درخواست برگزاری دوره، این شرکت هیچ اقدامی به تشکیل دوره آموزشی نکرده و مجوزش لغو می شود. اگر قرار است تا دوره مدارس فوتبال با همکاری باشگاه بارسلونا برگزار شود، شرکت سبز ورزش باید درخواست مجدد خود را ارسال کند.

رئیس آکادمی ملی فوتبال در پایان گفت: قرار بود طبق تعهدات شرکت ورزش سبز، هیچ هزینه ای از خانواده ها پرداخت نشود اما متاسفانه طبق اطلاعاتی که داریم، این اقدام صورت گرفته و شرکت مذکور باید پاسخگوی تخلفاتی که انجام داده باشد.

دکتر محمد علیزاده-رئیس آکادمی ملی فوتبال با تائید مطلب فوق گفت: طی جلسات و نشستهای مکرری که نماینده شرکت سبز ورزش با فدراسیون و آکادمی درباره برگزاری یک دوره مدارس فوتبال با همکاری باشگاه بارسلونا اسپانیا در تهران داشته است قرار شد تا این دوره بدون دریافت هزینه از خانواده ها و در تهران برگزار شود.
وی افزود: علیرغم گذشت دو ماه از درخواست برگزاری دوره، این شرکت هیچ اقدامی به تشکیل دوره آموزشی نکرده و مجوزش لغو می شود. اگر قرار است تا دوره مدارس فوتبال با همکاری باشگاه بارسلونا برگزار شود، شرمت سبز ورزش باید درخواست مجدد خود را ارسال کند.
رئیس آکادمی ملی فوتبال در پایان گفت: قرار بود طبق تعهدات شرکت ورزش سبز، هیچ هزینه ای از خانواده ها پرداخت نشود اما متاسفانه طبق اطلاعاتی که داریم، این اقدام صورت گرفته و شرکت مذکور باید پاسخگوی تخلفاتی که انجام داده، باشد.
رییس آکادمی ملی فوتبال شرکت سبز برگزاری مدرسه فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر