کد خبر: 519224 A

کانون هواداران تراکتور سازی در حین بازی اثبات کند!

کانون هواداران باشگاه تراکتور سازی امروز با انتشار بیانیه ایی توهین به پرسپولیسی ها در بدو ورود به تبریز را محکوم کرده وبا اعلام برائت از توهین کنندگان اعلام کرده که آنها هیچ ارتباطی با باشگاه و کانون هواداران ندارند!

خدمت دوستان خوبمان در کانون هواداران باشگاه باید عرض کنیم که اگر واقعا چنین باشد و عده ایی از مردم بیکار توی خیابانهای تبریز به فرودگاه رفته و هرچه بدوبیراه بوده نصیب باشگاه پرسپولیس کرده اند باید در حین بازی تراکتور و پرسپولیس چنین اتفاقاتی نیفتد چرا که در هر حال کانون هواداران باشگاه احاطه کاملی روی تماشاگرانی که به شکل حرفه ایی به ورزشگاه می آیند دارد.

اگر کانون بازهم بخواهد بعد از بازی بیانیه صادر کند نمی توان به اتفاقات فرودگاه تبریز به طور گذرا و اتفاقی نگاه کرد!

مثلا در ورزشگاه بزرگ آزادی که بازی پرسپولیس و تراکتور برگزار می شود از 70 هزار تماشاگر اگر 60 هزار پرسپولیسی باشند شک نکنید همان چند لیدر پرسپولیسی می توانند تمام ورزشگاه را کنترل کنند.اصلا وجود کانون هواداران برای همین موارد است و تشویق تیم خودی .  اینکه گفته شود عده ای به اختیار خود رفته اند و بدوبیراه به تیم مهمان گفته اند کمی دور از منطق است مگر اینکه واقعا چند نفر با پرسپولیس خصومت شخصی داشته باشند.

متاسفانه برخی از افرادی که نمی خواهند تراکتور سازی به جایگاهش برسد با حاشیه های بعضا خطرناک این تیم را از هدفش دور می کنند ولی انگار اتفاقات گذشته  درس عبرت برای متولیان و کانون هواداران باشگاه نشده است.

برای مردم خوب و مهمان نواز تبریز اصلا زیبنده نیست که بجای استقبال از تیم مهان آنهم پرسپولیس در فرودگاه فوحش و بد و بیراه مثل نقل و نبات نثار تیم مهمان کنند و البته این حرکات و شعارها را ما به حساب مردم تبریز نمی گذاریم.

اکنون از متولیان فوتبال و ورزش تبریز سوال می کنیم آیا متوجه شده اند چرا تراکتور در این چند فصل به رغم شایستگی های بالایی که داشته همواره در چند هفته پایانی دچار تزلزل می شود و از قهرمانی فاصله می گیرد؟

یقینا باید جلو آن عده از افرادی که با شعارهای خطرناک خود در لیگ گذشته فضای ورزش را متشنج کرده اند برخورد شود و برخوردی بایسته با توهین کنندگان شب گذشته به پرسپولیسی ها صورت بگیرد در غیر اینصورت تراکتور سازی از روز نخست وارد بازی خطرناک حاشیه های مخرب خواهد شد.

امیدواریم با وجودو یک مربی اخلاقگرا مثل آقا یحیی در راس تراکتور سازی و مردم فهیم و مهمان نواز تبریز اینگونه حاشیه ها جمع شود تا تراکتور به‌آنچه شایستگی اش را دارد برسد.

 

بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس فرودگاه فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر