کد خبر: 120632 A

هدف ما قهرمانی در جام‌جهانی است؛

ما در تمام بازی‌های دوستانه‌ای که برگزار می‌کنیم به نحوی حاضر می‌شویم که انگار در فینال جام‌جهانی هستیم.

ستاره برزیلی بارسلونا تاکید کرد که امیدوار است مسی هر چه زودتر به میادین برگردد و مصدومیت را پشت سر بگذارد.

به گزارش ایلنا، نیمار با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی برزیل بازی‌های دوستانه را به چشم فینال جام جهانی می‌بینند، اظهار کرد: ما در تمام بازی‌های دوستانه‌ای که برگزار می‌کنیم به نحوی حاضر می‌شویم که انگار در فینال جام‌جهانی هستیم. بازی با هندوراس برای همه ما مثل فینال جام‌جهانی است و همیشه برای کسب پیروزی بازی می‌کنیم.

نیمار همچنین ادامه داد: هدف ما قهرمانی در جام‌جهانی است. می‌دانیم فشار بر روی ما خیلی زیاد است و این عملا برای ما مثل یک اجبار است ولی همه ما می‌دانیم کار سختی است و به شدت تلاش می‌کنیم تا بتوانیم رویای خود را محقق کنیم. اسکولاری هم مسئولیت عظیمی بر روی دوش دارد.

وی با اشاره به شرایط تیم ملی برزیل گفت: تیم ملی برزیل تیمی است که این شانس را دارد که از بازیکنان خوبی مثل روبینیو بهره‌مند است. روبینیو حالا به تیم ملی بازگشته و تمایل زیادی دارد تا بتواند در جام جهانی سلسائو را همراهی کند.

نیمار همچنین خاطرنشان کرد: ما زمان کافی یافتیم تا کنار هم تمرین کنیم. این تیم یک هفته در کنار هم تمرین کرده و در جام کنفدراسیون‌ها هم بازی ما را دیدید. ما فقط به کمی زمان برای تمرین کردن نیاز داشتیم تا بتوانیم آشنایی بیشتری با هم پیدا کنیم.

ستاره باشگاه بارسلونا در ادامه با اشاره به مصدومیت اخیرا لیونل مسی گفت: حیف شد مسی مصدوم شد. هیچ کسی دوست ندارد مصدوم شود. چه برسد به بازیکنی مثل مسی که بهترین بازیکن حال حاضر دنیاست. قطعا هر کسی مصدوم می‌شود، ناراحت می‌شود و دوست دارد تا تمرین کند و در زمین حضور بیابد. امیدوارم مسی زودخوب شود تا بتواند دوباره به تیم ما کمک کند.

بارسلونا بازی برزیل تیم ملی جام جهانی زمین لیونل مسی مسی امیدوارم نیمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر