کد خبر: 122360 A

ساچی و مالدینی نیامدند؛

با توجه به اینکه عنوان این بازی صلح برای همه بوده و فلسفه برگزاری بازی‌های تیم ستارگان میلان مشارکت در امور خیریه است تمایل دارم در این بازی همبازیان سابقم را همراهی کنم.

گنارو گتوزو به عنوان سرمربی تیم فوتبال ستارگان میلان به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، درپی مذاکرات محمد رویانیان با مسئولان باشگاه میلان مبنی بر انتخاب یک فرد به عنوان سرمربی تیم ستارگان میلان نام گنارو گتوزو به عنوان سرمربی این تیم امروز به باشگاه پرسپولیس معرفی شد.

میلانی‌ها با چزاره مالدینی پدر پائولو مالدینی سرمربی مطرح ایتالیایی مذاکراتی داشتند اما وی به دلیل برخی مشکلات یا برنامه‌ریزی‌های قبلی از همراهی تیم ستارگان میلان در این سفر عذرخواهی کرد. همچنین آریگو ساچی نیز اعلام کرد نمی‌تواند تیم ستارگان میلان را در به دلیل حضور در تورنومنت فوتبال پایه و همچنین سایر برنامه‌هایی که از قبل در نظر گرفته در زمان سفر میلانی‌ها به ایران این تیم را همراهی کند. آریگو ساچی اعلام کرد با توجه به اینکه اغلب نفرات اعزامی به تهران شاگردان وی بوده‌اند تمایل زیادی داشته تا در این بازی خیریه نقشی داشته و به عنوان سرمربی تیم را همراهی کند.

پس از آن مسئولان تیم ستارگان میلان گفتگوهایی با گنارو گتوزو داشتند که این ستاره نامدار ایتالیایی موافقت خود را با سفر به تهران اعلام داشت. گتوزو سابقه ۳۶۸ بازی در سریA ایتالیا، ۷۲ بازی با پیراهن تیم ملی ایتالیا، ۸۵ بازی در لیگ قهرمانان اروپا و ۵۳۹ بازی با میلان در جام‌های مختلف داشته است. وی ۳۲ بازی برای تیم اف سی سیون سوییس به عنوان بازیکن - مربی انجام داده و فصل پیش هم سرمربی تیم پالرمو بوده است.

گتوزو در گفتگو با نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان گفت: با توجه به اینکه عنوان این بازی صلح برای همه بوده و فلسفه برگزاری بازی‌های تیم ستارگان میلان مشارکت در امور خیریه است تمایل دارم در این بازی همبازیان سابقم را همراهی کنم. اینکه بخشی از عواید این بازی صرف حمایت از کودکان سرطانی می‌شود اقدام شایسته‌ای است و شنیده‌ام پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیاست و امیدوارم این بازی با حضور پرشمار تماشاگران برگزار شود.

امور خیریه ایتالیا ایران بازی پرسپولیس پیشکسوتان سرمربی تیم فوتبال فلسفه کودکان لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر