کد خبر: 122765 A

کریس یک فرمانده فوق العاده است؛

از نظر من رونالدو هچنان بازیکنی استثنایی است و در داخل زمین یک فرمانده فوق العاده است. فقط از این پشیمانم که این صحبت‌ها را ناگهانی و مقابل چند بچه بر زبان آوردم.

رئیس فیفا در دیدار با پاپ فرانسیسکو، پاپ واتیکان کریستیانو رونالدو را با فرمانده مقایسه کرد.

به گزارش ایلنا، سپ بلاتر دیروز در جریان کنفرانس خبری بلاتر در شهر رم، بعد از دیدار با پاپ فرانسیسکو اعلام کرد که نظرش در مورد هیچ کدام از حرف هایی که در گذشته راجع به رونالدو زده عوض نشده و گفت: من آنچه قبلا گفته بودم را رد نمی‌کنم. از نظر من رونالدو هچنان بازیکنی استثنایی است و در داخل زمین یک فرمانده فوق العاده است. فقط از این پشیمانم که این صحبت‌ها را ناگهانی و مقابل چند بچه بر زبان آوردم.

رئیس فیفا همچنن در مورد نامزد مد نظرش برای دریافت توپ طلا گفت: قطعا هر یک از ما در قلب خود، یک فرد و چهره محبوب داریم.

وی با ابراز نگرانی فیفا از ادامه نژادپرستی در سکوها و در زمین فوتبال گفت: یکی از مهمترین اهداف فیفا مبارزه با نژادپرستی است. متاسفانه، نژادپرستی یک بازی نیست و یک واقعیت است. البته این نژادپرستی از دل جاامعه ما می‌آید و نه از دل فوتبال.

بلاتر در مورد برگزاری جام جهانی در قطر افزود: کشورهایی مثل فرانسه و آلمان که جزو لیدرهای اروپا هستند، از نظر سیاسی فشار زیادی وارد کردند تا جام جهانی به خاطر مسائل و منافع اقتصادی هم که شده در آنجا برگزار شود.

آلمان بازی جام جهانی زمین فرانسه قطر قلب کریستیانو رونالدو نژادپرستی اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر