کد خبر: 123030 A

تاتا در نوع خودش یک پدیده است؛

از برخی از بازیکنان رئال از جمله رونالدوی برزیلی، زیدان و ساموئل، پیراهنهایشان را خواسته‌ام ولی هیچ‌وقت از رونالدوی پرتغالی پیراهنش را نخواستم.

ستاره آرژانتینی بارسلونا تاکید کرد تا حالا از کریس رونالدو درخواست پیراهن نکرده است.

به گزارش ایلنا، لیونل مسی در گفت‌وگو با یک شبکه رادیویی درباره تاتا مارتینو سرمربی بارسا گفت: تاتا در نوع خودش یک پدیده است. این را فراتر از دانش فوتبالی او می‌گویم. او انسان فوق‌العاده‌ای است. وقتی که او سرمربی پاراگوئه یا نیولز اولدبویز بود هم همین طور بود. وقتی او حرف می‌زند، رفتاری استثنایی و تماشایی دارد و وقتی او به اینجا آمد، دقیقا تمام آنچه در موردش فکر می‌کردم در ذهنم تصدیق شد

این ستاره آرژانیتی بارسلونا درباره گرفتن پیراهن بازیکنان فوتبال نیز افزود: من در طول کارنامه ورزشی‌ام علاوه بر هم تیمی‌هایی مثل دکو و یا رونالدینیو، از برخی دیگر از بازیکنان رئال از جمله رونالدوی برزیلی، زیدان و ساموئل، پیراهنهای‌شان را خواسته‌ام ولی هیچ‌وقت از رونالدوی پرتغالی پیراهنش را نخواستم.

وی درباره رفتار با خارجی‌ها در اسپانیا نیز گفت: فکر می‌کنم در اسپانیا با خارجی‌ها خوب رفتار می‌شود. البته من مدت‌هاست اینجا هستم و از ۱۳ سالگی به بارسلونا آمده‌ام. اسپانیا یکی از پرتوریست‌ترین کشورهای دنیاست، به ویژه بارسلونا که شهری توریستی است و افراد زیادی به اینجا می‌آیند و همه آنها راضی و خوشحال به نظر می‌رسند.

مسی درباره بدرفتاری در آرژآنتین نیز می‌گوید: چند سال پیش وقتی هواداران آرژانتینی از عملکرد من ناراضی بودند، واقعا ناراحت بودم در کشورم من را دوست ندارند. آن روزها رفتن به آرژانتین برای من سخت بود چون وقتی خیلی کوچک بودم به اسپانیا آمدم و در بارسلونا رشد یافتم ولی خوشبختانه اوضاع تغییر کرد و حالا از سفر به آرژانتین واقعا خوشحال می‌شوم چون آرژانتین کشور من است. آن روزها خیلی ناراحت می‌شدم که در آرژانتین من را مثل سایر کشورهای دنیا دوست ندارند. به لطف خدا توانستم با تیم ملی کشورم هم نتایج مطلوبی بگیرم. در آن روزها اوضاع بر وفق مراد من و تیمم پیش نمی‌رفت ولی الان شرایط متفاوت است و واقعا خوشحال هستم.

وی در پایان درباره فرزندش تیاگو مسی نیز گفت: این روزها کمی برای تیاگو از آرژانتین می‌گوئیم. چون او زیاد چیزی نمی‌فهمد و هنوز خیلی کوچک است و یکسال سن دارد، ولی هر چه بزرگتر شود، بیشتر متوجه می‌شود اهل کجاست و کجا زندگی می‌کند. او قطعا مثل ما به آرژانتین رفت و آمد خواهد کرد و در اسپانیا و آرژانتین برایش چیزهایی خواهیم گذاشت. اگر تیاگو فوتبالیست نشود هم مسلئه‌ای نخواهد بود. البته باید بگویم تیاگو بین یک عروسک و یک توپ، توپ را انتخاب می‌کند.

آرژانتین اسپانیا بارسلونا تیم ملی رشد عروسک فوتبال لیونل مسی پیراهن نخواستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر