کد خبر: 123112 A

ما هنوز تیم بزرگی نیستیم؛

نمی‌توانم بگویم ما تیم فوق‌العاده‌ای هستیم فقط به این خاطر که در صدر قرار داریم و در لیگ قهرمانان به دور بعد صعود کردیم. ما هنوز تیم بزرگی نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ احساس می‌کند هنوز نتوانسته آن میزان تاثیر مطلوب را روی بازیکنان باواریایی بگذارد.

به گزارش ایلنا، پپ گواردیولا به خبرنگاران گفت: تیم نسبت به قبل اندکی بهتر شده اما این هنوز تیم من نیست. من به زمان بیشتری نیاز دارم. ما نتایج بسیار خوبی گرفتیم اما سبک بازی من کاملا متفاوت است. در آلمان، یک فرهنگ ضد حمله وجود دارد که سبک بازی من نیست.

وی ادامه داد: این یک پروسه است. نمی‌توانم بگویم ما تیم فوق‌العاده‌ای هستیم فقط به این خاطر که در صدر قرار داریم و در لیگ قهرمانان به دور بعد صعود کردیم. ما هنوز تیم بزرگی نیستیم.

گواردیولا در آستانه بازی امشب با دورتموند با هشدار به شاگردانش افزود: ما برای حضور در چنین دیدارهایی بازی و مربیگری می‌کنیم. ما بسیار خوش‌شانس هستیم که چنین فرصتی در اختیار داریم. این یک دیدار بسیار بسیار بزرگ است. آنها بهترین تیم دنیا در انتقال توپ هستند. اگر به آنها اجازه بدهیم به سمت دروازه ما حمله کنند، شانسی برای بسته نگه داشتن دروازه‌مان نخواهیم داشت. ما باید بهترین بازی ممکن‌مان را ارائه بدهیم.

وی همچنین درباره عدم حضور برای از بازیکنان اصلی‌اش در این دیدار گفت: این نمی‌تواند یک بهانه برای ما باشد. من از بهانه متنفرم. این یک مشکل کوچک است. من تنها برای بازیکنانی که نمی‌توانند در این دیدار حضور پیدا کنند، ناراحتم.

آلمان بازی بایرن مونیخ فوتبال لیگ قهرمانان توپ هنوز بزرگی بهانه گواردیولا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر