کد خبر: 136404 A

پس از شکست برابر ساسوئولو؛

در حال حاضر باید سخت تلاش کنیم و با فراموش نکردن اینکه هیچ چیز آسان نیست به بازی بعدی‌مان در کوپا ایتالیا فکر کنیم. هیچ شکی نیست که جایگاه ما در لیگ بسیار وحشتناک است.

سرمربی تیم فوتبال میلان پس از باخت ۴-۳ برابر ساسوئولو گفت: شکست خیلی زشتی بود بخصوص ناراحتی من از این است که ما در ۱۳ دقیقه نخست بازی با ۲ گل از حریف پیش بودیم و انتظار بازی راحتی می‌رفت. در نیمه نخست ما ۳ گل خوردیم که همه آنها به یک شکل بود.

به گزارش ایلنا، ماسیمو آلگری تصریح کرد: ساسوئولو فوتبال خوبی بازی کرد، اما ما هم به عنوان یک تیم بسیار بد بودیم همانطور که مرتکب اشتباهات فردی بسیاری شدیم. شما نمی‌تواند ۳ گل بزنید و ۴ گل دریافت کنید. کنجکاو هستم یک بار دیگر بازی خط دفاعی تیم را ببینم، جایی که ما بسیار ضعیف عمل کردیم.

آلگری متذکر شد: این بازی برای پیشروی در جدول بسیار مهم بود، اما آنطور که انتظار داشتم پیش نرفت. در حال حاضر باید سخت تلاش کنیم و با فراموش نکردن اینکه هیچ چیز آسان نیست به بازی بعدی‌مان در کوپا ایتالیا فکر کنیم. هیچ شکی نیست که جایگاه ما در لیگ بسیار وحشتناک است اما ما باید بر روی فشارهای مختلف و تمرکز در لحظات خاص در بازی ها کار کنیم.

سرمربی میلان همچنین خاطرنشان کرد: پس از اینکه ما ۲ بر صفر از حریف پیش افتادیم جنگندگی خود را در خط دفاعی کاملا از دست دادیم اما مهمتر از همه اینها ما تمرکز خود را زمانی از دست می‌دهیم که همه چیز آسان و راحت به نظر می‌رسد. این یک ضعف است که باید برطرف شود، همانطور که شاهد بودیم نیم فصل نخست سری A را به همان شکلی که شروع کردیم با باخت تمام کردیم. در بازی برابر ورونا که ۲-۱ باختیم هم از حریف خود با یک گل جلو بودیم اما موفق به حفظ نتیجه نشدیم. با تمام این اوصاف متاسفانه ما یکشنبه شب شکستی دیگر برابر ساسوئولو که تیمی باهوش نشان داده متحمل شدیم، چراکه آنطور که باید به خوبی دفاع نکردیم. گل خوردن طبیعی است و اتفاقی است که می‌افتد اما نه به این شکل. متاسفانه این حقیقت که ما به هر دلیل در جدول رده‌بندی جایگاه کاملا متفاوتی داریم با ما همراه است، بنابراین ما باید با پشت سر گذاشتن آن سخت به تلاش‌ خود ادامه دهیم.

وی در پایان تایید کرد: در پایان فصل از میلان می‌روم. باشگاه تصمیمش را خواهد گرفت. من همیشه برای خوبی میلان و بازیکنانم کار می‌کنم بنابراین خیالم از آنچه در تیم انجام دادم راحت است. قطعا ما هزینه سنگینی در این فصل دادیم و می‌دانیم که بازگشت بسیار سخت است و حتی با این شکست سخت‌تر هم شده اما این را هم می‌دانیم که موفقیت در کوپا ایتالیا می‌تواند ما را در اروپا نگه دارد.

ایتالیا بازی جدول فوتبال نیم فصل لیگ جایگاه اروپا میلان وحشتناک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر