کد خبر: 154981 A

هفته ۳۱ لیگ برتر انگلیس؛

اوج حساسیت بازی های هفته سی و یکم لیگ برتر جزیره در ورزشگاه استمفوردبریج خواهد بود جایی که آرسن ونگر و مورینیو با تدابیر خاص رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت

اوج حساسیت بازی های هفته سی و یکم لیگ برتر جزیره در ورزشگاه استمفوردبریج خواهد بود جایی که آرسن ونگر و مورینیو با تدابیر خاص رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت و البته در این بین انگیزه های ونگر برای امتیازگیزی به مراتب از آقای خاص خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته سی و یکم لیگ برتر جزیره فردا شب در حالی آغاز خواهد شد که از ساعت ۱۷:۱۵ آرسنال با تدابیر خاص آرسن ونگر در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن مهمان چلسی و آقای خاص خواهد بود، تقابلی که بدون شک بی حاشیه نخواهد بود. چلسی در بازی گذشته مغلوب استون ویلا شده و اگر در این بازی امتیازی از دست بدهد لیورپولی ها و همین آرسنال را خوشحال تر خواهد کرد تا فاصله امتیازات را در صدر جدول کمتر کنند و همین دلیل برای اینکه این دیدار را خاص کند کافی است.

در یکی دیگر از بازی های مهم البته برای ما ایرانی ها مصاف فولام با من سیتی خواهد بود چراکه تیم ماگات البته بدون اشکان دژاگه بازیکن ایرانی خود به مصاف تیم دوم شهر منچستر خواهد رفت. مصدومیت اشکان به طور کامل برطرف نشده و ماگات در این بازی بازیکن ایرانی خود را به همراه نخواهد داشت.

شنبه ۲ فروردین

آرسنال – چلسی، ساعت ۱۷:۱۵

وست برومویچ - هال سیتی، ساعت ۱۹:۳۰

فولام - منچسترسیتی، ساعت ۱۹:۳۰

کریستال پالاس - نیوکسل، ساعت ۱۹:۳۰

ساندرلند - نوریچ، ساعت ۱۹:۳۰

لیورپول - کاردیف، ساعت ۱۹:۳۰

سوانسی - اورتون، ساعت ۱۹:۳۰

منچستریونایتد - وستهام، ساعت ۲۲:۰۰

یکشنبه ۳ فروردین

ساوتهمپتون - تاتنهام، ساعت ۱۸

استوک سیتی - استون ویلا، ساعت ۲۰:۳۰

بازی جدول چلسی لندن لیگ برتر لیگ برتر انگلیس ساعت مصاف خاص فولام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر