کد خبر: 155461 A

درلیگ برتر جزیره رقم خورد؛

منچستر‌یونایتد برای اولین بار در تاریخ در دو بازی رفت و برگشت برابر لیورپول و منچستر‌سیتی در یک فصل شکست خورد.

داربی لیگ برتر فوتبال انگلیس با تحقیر قرمزپوشان یونایتد و پیروزی سه بر صفر تیم منچسترسیتی همراه بود.

به گزارش ایلنا، منچستر سیتی موفق شد در بازی برگشت داربی منچستر با سه گل رقیب قرمز پوش خود را شکست دهد. این بازی معوقه از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برگزار می شد و سیتی برای باقی ماندن در کورس قهرمانی به پیروزی در این بازی نیاز داشت.

در همان ابتدای بازی اولدترافورد در شوک فرو رفت؛ در دقیقه یک ادین ژکو موفق شد از توپ برگشتی سمیر نصری که به تیرک دروازه برخورد کرده بود استفاده کند و دروازه یونایتد را باز کند.

پس از این گل زود هنگام بازی کمی آرام تر شد تا اینکه " دخیا " در دقیقه ۱۸ ضربه زیبای ژکو را مهار کرد؛ پس از این ضربه فشار حملات منچستر یونایتد بیشتر شد و در بهترین فرصت منچستر یونایتد در نیمه اول مروان فلینی موفق نشد دروازه جو هارت را باز کند.

نیمه دوم اما با بیرون رفتن تام کلورلی، بازیکن منچستر یونایتد و آمدن شینجی کاگاوا آغاز شد تا هواداران یونایتد به بازگشت تیم شان امیدوار شوند. این امید اما با گل دقیقه ۵۶ ادین ژکو از بین رفت؛ ژکو موفق شد با استفاده از ارسال بی‌نقص و غفلت مدافعان یونایتد به ویژه ریو فردیناند دروازه دخیا را باز کند.

در آخرین دقیقه بازی نیز یایا توره موفق شد با محو کردن اورا به زیبایی دروازه یونایتد را باز کند تا منچستر یونایتد پس از شکست سنگین در برابر لیورپول این بار مغلوب منچستر سیتی شود.

به این ترتیب منچستر‌یونایتد برای اولین بار در تاریخ در دو بازی رفت و برگشت برابر لیورپول و منچستر‌سیتی در یک فصل شکست خورد.

نتایج سایر دیدارها به شرح زیر است:
آرسنال ۲ - سوآنزی ۲
نیوکاسل صفر - اورتون ۳
منچستر‌یونایتد صفر - منچستر‌سیتی ۳

با این پیروزی منچستر سیتی با دو بازی کمتر نسبت به چلسی با ۶۶ امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفت؛ یونایتد نیز با ۵۱ امتیاز در جایگاه هفتم باقی ماند.

انگلیس بازی جدول چلسی رفت و برگشت زیبایی لیگ برتر لیگ برتر فوتبال منچستر یونایتد منچستر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر